İNSAN KAYNAKLARI
İNSAN KAYNAKLARI
 

TEKZEN’de İnsan Değerlidir

Çalışanlarımız bizim için değerlidir. Onlara, inanır,güvenir ve destekleriz.

Ülkemizin dört bir yanındaki mevcut ve potansiyel çalışma arkadaşlarımızın başarma tutkularını açığa çıkarmak ve en doğru yerde değerlendirmek için çabalarız.

Bunun için, huzurla ve tutkuyla çalışılan bir Tekzen yaratma ve yaşatma vizyonuyla hareket ederiz.İk Uygulamalarımız

Yetenek Seçimi

Seçme ve yerleştirme sistemimizin temel amacı; eğitim düzeyi yüksek, yeniliğe ve değişime açık, başarma tutkusuna sahip, potansiyeline inanan ve bunu işine yansıtmaktan keyif alan, kendisini ve ekibini geliştirmeye değer veren çalışanları işe almaktır. 

Bunu yaparken, her zaman liyakata ve adil olmaya dikkat ederiz. Aday seçiminin objektif ve adil olabilmesi için geçerliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan seçim araçları kullanırız.


Tekzen Akademi

Tekzen Akademi olarak amacımız, sektörümüzde, öğrenme ve gelişimde bir çekim merkezi olmak ve çalışanlarımızın kariyerlerine değer katacak bir marka yaratmaktır.

Tekzen Akademi, #gelisiminicinyolacik mottosu ile,gelişimi için yola çıkmak isteyenlere öğrenmenin yollarını açar.

Kurum strateji ve hedefleri doğrultusunda,çalışanlarının performansını geliştirmek için, yeni neslin öğrenme alışkanlıklarına uygun, kolay, hızlı ve işe yarar öğrenme çözümlerini tüm çalışanlarına sunar.

Tekzen Akademi, çalışanlarının, gelişme ve geliştirme potansiyeline inanır. Karşılıklı öğrenme fırsatlarını kolaylaştıran, online eğitim platformu, eğitim önderleri,Tekzentuber gibi pek çok sistem ile öğrenen organizasyon iklimini destekler.


İş Fırsatları

Merkez ofisimiz ve mağazalarımızdaki açık pozisyonlar için Linkedin, www.secretcv.com ve www.yenibiris.com  portallerinden başvurabilirsiniz.

Mevcut ilanlar arasında tecrübenize ve beklentilerinize uygun açık bir pozisyon yok ise, öz geçmişinizi ik@tekzen.com.tr adresine veya portallerde yer alan Genel Başvuru ilanımız aracılığı ile, ileride açılacak pozisyonlar için değerlendirilmek üzere, bize gönderebilirsiniz.

Tüm başvurularınızı mutlaka değerlendirilmekte ve kesinlikle gizli tutulmaktadır.


Staj Başvurusu

Üniversite Stajları

Şirketlerimizde üniversitelerin ön lisans, lisans ve yüksek lisans bölümlerinde eğitim gören öğrencilere 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu kapsamında belirtilen şekilde staj olanağı tanınmaktadır. Staj başvuruları için; ön yazı ile özgeçmişinizi ik@tekzen.com.tr adresine veya portallerde yer alan Staj Başvuru ilanımız aracılığı ile bize gönderebilirsiniz.


Lise Stajları

3308 sayılı Mesleki Eğitim Yasası gereği şirketlerimizde kontenjanlar doğrultusunda Ticaret/ Meslek Lisesi öğrencilerine staj olanağı sağlanmaktadır.Ücret Politikası ve Sosyal Haklar


Maaşlarımız, her ayın ilk iş günü ödenmektedir.

Ücret artışları, mart ayında olmak üzere yılda bir defa yapılmaktadır. Yapılan artış oranlarında enflasyon ve kıyaslama verileri dikkate alınmakta; özellikle pozisyonlara göre oluşturulan skalalarda ücret ayarlamaları gerçekleştirilmektedir. 

Çalışanlarımıza sunduğumuz sosyal ve yan haklardan bazıları şunlardır.

Tamamlayıcı Özel Sağlık Sigortası

Ulaşım (Servis) hizmeti

Çalışılan günlerde yemek hizmeti

Performansa bağlı prim sistemi

Evlilik ve doğum yardımı

İş kanununun öngördüğü diğer sosyal olanaklardır.

 
Üye Girişi Üye Ol
1 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT