Türkiye'nin En Yaygın Ev Güzelleştirme Merkezi Türkiye'nin En Yaygın Ev Güzelleştirme Merkezi

Kuruluşundan beri doğru hedef ve stratejilerle, hem ülke ekonomisine katkıda bulunarak hem de binlerce kişiye istihdam sağlayarak sektörde hızla büyüyen Tekzen, ‘Yapı Market sektörünün 'ilk' ve, 'En Yaygın Yapı Market Zinciri' unvanlarını elinde bulunduran sektördeki tek markadır. Avrupa DIY Perkande Birliği “EDRA”nın Türkiye’den tek üyesi dir.

Toplu Alımda Toplu Avantaj Toplu Alımda Toplu Avantaj

Türkiye'nin ilk ve tek, üstelik en yaygın yapı market zinciri Tekzen, 24 yıllık sektör tecrübesiyle mağazacılık ve yenilenen 'Toplu Satış' avantajlarıyla Türkiye'nin dört bir yanında müşterilerine ulaşıyor. Siz değerli işortaklarına özel hizmet ve fırsatlar sunan Tekzen'den ofisiniz, iş yeriniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri uygun fiyata ve kaliteli hizmet anlayışıyla temin edebilirsiniz.

Tekzen'de Kariyer Tekzen'de Kariyer

Müracaatınız ve vermiş olduğunuz malumat tamamen gizli tutulacaktır. İşe alınmanız şirket ihtiyarında olup, herhangi bir taahhüde girmediğimizi, müracaatınızın incelenip size uygun bir iş olduğu takdirde işlem yapılacaktır.

Toplumsal Barış Topraktan Gelecektir. Toplumsal Barış Topraktan Gelecektir.

Yaprak Dede’miz Ali Nihat Gökyiğit ve Toprak Dede’miz Hayrettin Karaca’nın öncülüğünde, 1992 yılında kurulan Tema, günümüze kadar global düzeyde ödüller alarak hizmetlerine devam etmektedir.

Üye Girişi Üye Ol
1 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT