Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Küllükler


Küllükler

Ofis mobilyaları arasında genellikle tercih edilmesi gereken eşyalar arasında bulunan küllüklerin farklı çeşitlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde izmarit çöplerini en temiz şekilde ortadan kaldırabilir ve onlardan dolayı oluşacak kötü kokuları engelleyebilirsiniz. Böylece ofis küllükleri sayesinde günlük temizliğe katkı sağlamış olursunuz.

 

İzmaritler kullanılan genel çöp kovaları yerine küllüklere atıldığında diğer atıklardan ayrı bir yerde toplandığı için daha sık açılıp kapanan çöp kovalarından yayılabilecek izmarit kokusunun önüne geçilmiş olur. Ayrıca tam sönmemiş izmaritlerin ateşinden oluşabilecek olumsuz durumların önüne de yine buna karşı gerekli tedbirlerle donatılarak üretilen ürünler sayesinde geçilir.

 

Hijyenik ortamlar sağlamak için kullanılan bu ürünleri ofisinizin uygun gördüğünüz kısımlarına yerleştirebilirsiniz. Kullanım alanına göre direğe monte edilebilen veya ayaklı olarak üretilen küllük modelleri arasında her alanda kullanılabilecek seçenekler mevcuttur. Kullanacak kişi sayısına ve ihtiyaçlara göre farklı kapasitelerde ve ebatlardaki seçenekleri inceleyebilirsiniz. En, boy oranlarını incelemek için ürünlerin üzerine tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Kategoride estetik ihtiyaçlara cevap vermek adına yuvarlık yapılı ve köşeli olarak tasarlanmış küllük çeşitleri bulunuyor. Düz silindirik formda veya modern çizgilerle değişik formlarda tasarlanan ve farklı ayak yapılarına sahip seçenekler de mevcuttur. Tasarımsal olarak farklılık göstererek cam yüzey eklemesi bulunan küllükler de bu kategoride yer alıyor.

 

Gri, siyah, sarı gibi çeşitli renklerdeki seçeneklerin bazıları tek renkli iken bazıları çok renkli olarak tasarlanmıştır. Görüntü olarak daha sade ve klasik olanların yanında daha dikkat çekici şekilde dizayn edilmiş olan ürünler de sizi bekliyor. Küllük fiyatları farklı bütçeler için uygun olacak şekilde çeşitlilik gösteriyor. Tekzen kalitesi ve güvencesi ile mekanlarda hijyen sağlayacak küllük çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT