Masaj Aletleri

Sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olacak masaj aleti çeşitleri içerisinden bel, boyun, sırt, parmak ve göz gibi vücudun farklı bölgeleri için özel olarak tasarlanmış model ve boyutlara ulaşabilirsiniz. Nordmende, Importance, Relax Tone, Acura, Unix, Voit Tone gibi birçok kaliteli markanın yer aldığı kategoriden ihtiyacınıza uygun olan model ve kullanımdaki ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

 

Özellikle sırt, boyun ve omuz bölgelerinde kullanacağınız el masaj aleti modelleri, yorgunluk ve kasılmalara uygulanan titreşimi sayesinde kas gruplarının rahatlamasını sağlayarak ağrılarınızın azalmasına yardımcı olacaktır. Sağlığınıza olan faydasının yanı sıra titreşimli modellerin bir kısmı bölgesel yağlanmalarda da etkilidir. Özel teknolojisi sayesinde bölgesel zayıflama ve selülit tedavilerinde kullanılabilmektedir.

 

Masaj tedavisinin sadece kas ağrıları için değil duruş bozuklukları ve romatizma gibi eklem ağrıları için de aralıklarla uygulanması faydalı bir yöntem olarak kabul edilir. Uygun koşullarda uygulanan masajın bir diğer faydası da kan dolaşımını hızlandırarak cildin yenilenmesini sağlamasıdır.

 

Masaj aleti faydaları kişiden kişiye değişmekle birlikte düzenli kullanımda günlük hayatın yol açtığı stress ve yorgunluk sonucu oluşan ağrılarınızdan kolayca kurtulmayı sağlar.

 

Kemer şeklinde hazırlanan modeller ergonomik ve pratik kullanımlarıyla hareketlerinizi kısıtlamadan bir yandan gündelik işlerinizi yaparken diğer yandan da masaj ve bakımınızı yapmanıza yardımcı olacaktır.

 

Modern masaj tekniklerinin yanısıra geleneksel yöntemlere de önem verenler için çeşitli model ve adetlerde hacamat setleri ve pompaları da ağrılarınızı azaltarak rahatlamanıza yardımcı olacak alternatif yöntemler arasında yer alır.

 

Masaj aleti fiyatları modeller arası farklılık gösterse de salon tedavisinden daha düşük bütçeyle evinizin rahatlığında ihtiyaç duyduğunu masaj tedavisini yaşamanızı sağlar.

MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız
Canlı Destek