Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Kırtasiye Matbu evraklar & Fihristler, Ajanda


Ata Ajanda
Ata Ajanda
Temin Edilemiyor

Kırtasiye Matbu evraklar & Fihristler, Ajanda

Kırtasiye ürünleri bölümünün altında bulunan kırtasiye matbu evraklar & fihristler, ajandalar kategorisinde ev, ofis, iş yerleri ve çalışma ortamları için ürünler bulunuyor. Çeşit çeşit markaların farklı farklı kırtasiye ürünlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Kategori altında evde veya ofiste kullanabileceğiniz özelliklerde ve şıklıkta ajandalar, fihristler, hesap defterleri, kasa defterleri, klasörler, vergi levhası kılıfları, cepte taşmaya uygun küçük not defterleri gibi çeşitli eşyalar bulunuyor.


Yaprakları gün gün ayrılmış ajandalar sayesinde notlarınızı büyük bir düzen içerisinde tutabilirsiniz. Ajandalar şık görünümleri ve desenleri ile hediyelik eşya olarak da tercih edilebiliyor. Telefon numaralarını veya adresleri kolayca not etmek için harf harf ayrılmış fihristler ile evdeki veya ofisteki karmaşıklığın önüne geçiliyor. Not etmek istenilen bilgileri alfabetik sıraya göre yazıldığından kolayca tekrar bulunabiliyor. 


Tekzen'de, iş yerlerinde daha düzenli bir ortam sağlamak için birçok ürün bulunuyor. Bu kategori altından hesap defteri satın alabilirsiniz. Bu defter ile hesaplarınızı özenle düzenleyebilirsiniz. Gelirleri ve giderleri tarihleriyle, açıklamalarıyla, ekstra notlarıyla tutabilirsiniz. Olası karmaşaların önüne kolayca geçebilirsiniz. Hesap defterlerinin yanı sıra kasa defterleri de bulunuyor. Bu defter ile gün içinde kasaya giren ve kasadan çıkan paranın hesaplanmasını kolaylaştırabilirsiniz. Saat, tarih, açıklama sütunları sayesinde kayıtları düzeni bir biçimde saklayabilirsiniz.


Tüm bunlar dışında ofisiniz ve eviniz için farklı kırtasiye ürünleri de bulunuyor. Senetleri düzenlemek için senet defteri, apartman yöneticilerinin işini kolaylaştıracak makbuzlar, karton kapaklı defterler ve geniş dosya klasörleri çeşitlerine göz atabilirsiniz. Zengin içeriğe sahip kategoride eviniz ve ofisiniz için gerekli ürünleri bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT