Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Kırtasiye Dosyalama & Organizasyon

İş, okul veya evde kulanım amacıyla ihtiyaç duyduğunuz tüm dosyalama ve organizasyon malzemelerini bulabileceğiniz Süpermarket & Petshop kategorisinin altında bulunan Kırtasiye Dosyalama Organizasyon kategorisinde geniş ve dar tüm ebatlarda ve farklı renklerde klasik klasör, telgraf klasör ve karton klasör çeşitleri ile telli askılı dosyalar bulunuyor. Bu tarz kırtasiye organizasyon gereçleri evraklar arasında boğulmanızı önlüyor.


Alemdar, Esselte, Leitz, Multiofis ve Noki gibi seçkin kırtasiye dosyalama malzemeleri üreticisi markaların kaliteli ve kullanışlı ürünlerinden dilediğinizi en uygun fiyatla satın alarak evraklarınızı düzen içerisinde saklarken aynı zamanda kullanım alanınızı da genişletebilirsiniz.


Kırtasiye Dosyalama Organizasyon kategorisinde yer alan telli askılı dosya ürünlerini satın alarak üst üste yığılmış kötü görünümlü ve kullanışsız evraklarınızı bu görünümden kurtarıp evrak dolapları içerisinde düzgün ve kullanışlı bir şekilde tanzim edebilirsiniz.


Sert klasörler, karton klasörler ve telgraf klasörlerinden kullanım amacınıza uygun olanını tercih ederek kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Ciddi görünümlü ofisler için gri ve siyah tonlarındaki klasör çeşitlerini; daha neşeli ortamlar için canlı renk yelpazesine sahip klasörler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.


Kırtasiye Dosyalama Organizasyon kategorisinde yer alan dosya ve klasör çeşitlerini yalnızca iş yeri kullanımı için değil, çocuklarınızın okul ödevi ve etkinliklerini dosyalama ve arşivleme amacıyla da kullanabilirsiniz.


Daha sık kullandığınız evrakları yarı açık kutu klasörlere koyarak aradığınız belgelere ulaşmayı kolaylaştırabilirsiniz. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun dosyalama ürünleri üretimde kullanılan malzemeye ve kaliteye göre değişen fiyat aralıklarına sahiptir. Bu ürünlerden bütçenize kullanım amacınıza en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT