Kenyap Plus 816308 Stella Raflı&Üç Çekmeceli Dört Kapılı Köşe Sonsuz Gardırop-Coton Desen

Ürün Kodu: 2291649

Kenyap Plus 816308 Stella Raflı&Üç Çekmeceli Dört Kapılı Köşe Sonsuz Gardırop-Coton Desen

En geç 21 Temmuz Cuma günü kargoda.
1.159,90 TL
1.054,90 TL (KDV Dahil)
87,91 TL x 12 Ay

Ürün Özellikleri


Kenyap Plus 816308 Stella Raflı&Üç Çekmeceli Dört Kapılı Köşe SonsuzGardırop-Coton Desen

Genişlik: 215 cm
Yükseklik: 200 cm
Derinlik: 54 cm
Renk: Coton Desen
DetaylıModül Ölçüleri
Kenyap Plus 813048 Stella Çekmeceli İki Kapılı Gardırop


Genişlik:80 cm
Yükseklik:200 cm
Derinlik:54 cm

KenyapPlus 812430 Stella Raflı Köşe Gardırop
Genişlik: 135 cm
Yükseklik: 200 cm
Derinlik:54 cm

KenyapPlus 812461 Stella Raflı Tek Kapaklı Gardırop

Genişlik: 45 cm
Yükseklik: 200 cm
Derinlik: 54 cm


 * Gardırobumuz özel coton desenlimalzemeden üretilmektedir. Coton desen kaliteli görünümü ile evinizde yeni birtarz yaratacaktır.
 * Ürün İki Kapılı Çekmeceli Gardırop,Raflı Askılıklı Köşe Gardırop, Raflı Tek Kapaklı Gardırop olmak üzere üçmodülden oluşmaktadır.
 * Üstelik modüllerin yerini istediğinizşekilde değiştirerek kullanabilirsiniz.
 *  Evinizdeki ölü köşeleri değerlendirebileceğiniz,iki askılıklı bölümden oluşan köşe modülü, iki çekmeceli modülü ve tam 6 rafboşluğundan oluşan tek kapaklı modülü bir araya getirdiğinizde birçok giysi veeşyalarınıza kolaylıkla ulaşabileceksiniz.
 * Dolabınıza raflı, çekmeceli, askılıklıbölmeleriyle ayakkabılarınızı, giysilerinizi, aksesuarlarınızıyerleştirebilirsiniz. Artık bu modüller sayesinde bütün eşyalarınız elinizinaltında..
 * 12 bölmeli aksesuar çekmenizi çamaşır,kravat, kemer, fular, takı ve makyaj malzemeleri gibi giysi ve eşyalarınızıdüzenlemek için kullanabilirsiniz.
 * Ayrıca iki çekmecenizeçamaşırlarınızı, giysilerinizi yerleştirerek bu dolap sayesinde çeşitlieşyalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.                                                                                                                       *   Kenyap Plus Stella serisinden seçeceğinizister düz, ister köşe modüllerle dolabınızı dilediğiniz kadar büyütebilir,istediğiniz kadar çekmece ekleyebilir ya da hiç çekmece kullanmayabilirsiniz.               

 *  Kenyap Plus Stella serisindeki takı panosunudolabınıza ekleyerek, takılarınız için ayrı bir dolap almanıza gerekkalmayacak?                                                                                                                                          *  Üstelik gardırobunuzu renk çeşitliliği ilezevkinize uygun seçebilirsiniz.                                                                                                                                                            * Ürün yüksekliği standart boyoranı baz alınarak tasarlandığından kolaylıkla kullanabilirsiniz.
 *  Gövdeler sağlığa zararsız kanserojen maddeiçermeyen Avrupa E1 kalite standartlarında, yonga levhadan üretilmiştir. Yongalevha kalınlığı 16 mm değil 18 mm kalınlığındaki malzemeden üretilmiştir. KenarBandı olarak PVC kullanılmaktadır.
 *  Ürünlerimiz demonte şekilde gönderilmektedir.Kurulum müşteriye aittir. Ürün montajı minifix sistemi ile yapılmaktadır.Minifix sistemi sayesinde ürünlerinizde defalarca kurulum sağlayabilir, ürünlerinizifarklı mekânlara taşıyabilirsiniz. Ürünlerimizdeki bağlantı sistemi sayesindedıştan vida veya vida kapaması bulunmamaktadır.
 *  Montaj kutunuzun içerisinde her türlü bağlantıaparatınız ve kurulum şemanız bulunmaktadır, kullanacağınız vida ve diğerekipmanlar ayrı ayrı paketlenerek isimlendirilmiştir.
 *  Ürün parçalarına rahat montaj yapabilmeniziçin kurulum şeması ile uyumlu numaralar verilmiştir.
 *  Montaj şeması ve ekipman görseli sizleresorunsuz bir kurulum desteği sağlayacaktır.
 *  Ürünler kargodan teslim alınırken mutlakakontrol edilmelidir. Hasarlı ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisinehasar tespit tutanağı hazırlatılmalıdır. Hasar tespit tutanağı olmayanürünlerde değişim veya iade işlemi yapılamamaktadır.
 *  Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satış sonrasıdestek için faturanızı saklayınız.
 *  Sadece adı ve kodu geçen ürün satışaaçılmıştır. Ürün resmindeki aksesuarlar teşhir amaçlıdır, fiyata dahildeğildir.                                                                              

  *  Ürünlerinizin montajını kolaylıkla yapmak içinaşağıdaki linki tıklayıp montaj videolarını izleyebilirsiniz;
http://www.youtube.com/user/KENYAPekoldesign?feature=mhee

 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Kenyap Plus 816308 Stella Raflı&Üç Çekmeceli Dört Kapılı Köşe Sonsuz Gardırop-Coton Desen

1.159,90 TL
1.054,90 TL (KDV Dahil)
87,91 TL x 12 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT