Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Kaplama Tuğlalar


Kaplama Tuğlalar

Evinizin havasını değiştirmek ve bunu en kaliteli ürünler ile sağlamak istiyorsanız Tekzen markasının güvenilirliği ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaplama tuğla kategorisinin altında bulunan ürünler, evinizin en temel yapılarından biri olan duvarlarınızı değiştirirken size büyük kolaylık sağlıyor.

 

Ev ya da ofis gibi sürekli olarak vakit geçirilen yerlerde yapılan bazı değişiklikler, kişilerin kendilerini çok daha mutlu hissetmesinde etkili oluyor. Özellikle de klasik duvarlardan sıkılmanız halinde siz de, bu bölümdeki ürünler ile dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Kaplama tuğla bölümünde yer alan inşaat malzemeleri ile profesyonel bir şekilde işinizi yapabilir ve kendi emeğiniz ile evinizi istediğiniz görüntüye kavuşturabilirsiniz.

 

Kaplama tuğla çeşitleri, son yılların en çok rağbet gören ve de beğenilen dekorasyon ürünleri arasında yer alıyor. Birbirinden farklı modeller seçilse de kişilerin bu tuğlaları kullanabilmesi için gereken bütün teknik ürünlerin bulunduğu güvenilir adres Tekzen olmaya devam ediyor. Kullanım kolaylığı açısından tercih edilen kauçuk derz malası, kalitesi ve güvenilirliği ile inşaat sektöründe en çok kullanılan marka olan Kalekim derz dolgusu ve fayans yapıştırma harcı kaplama tuğla uygulamaları sırasında işlerinizi kolaylaştırıyor.

 

Son yıllarda inşaat sektöründe de düz ve sıradan tuğlaların yerini, kaplama modelleri almaya başladı. Birbirinden farklı modeller ile kişilerin dünyaları renklenirken, bu ürünlerin uygulandığı mekanlar kolay temizleniyor. Zevkinize göre kullandığınız ürünler, evinizle, ofisinizle uyum sağlıyor, dekorasyonunuzu tamamlıyor.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile inşaat & boya kategorisinde yer alan bu bölümde duvarlarınızda değişiklik yapmanızı sağlayacak kaplama tuğla ölçülerini inceleyebilir, birbiriyle kıyaslayabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT