Ürün Kodu: 2837205

Kampa Su Seviye Şalteri-İpli Flatör, Elektrikli Şamandıra

En geç 23 Eylül Pazartesi günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
73,77 TL  (KDV Dahil)
8,20 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Şamandıra seviye kontrol cihazı dikey olarak monte edilmelidir, cihazda iki adet şamandıra vardır, bu iki şamandıra ile su seviyesini kontrol eder. Bağladığınız sistemi otomatik olarak konrolünü sağlayarak zaman ve insan gücünden tasarruf sağlar, aynı zamanda sistemin susuz kalma ihtimalini engelleyerek sisteminizi arızalara karşı korur.

 Normal flatörlerin çalışmadığı dar alanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Kontak kısmı sıvı dışında kaldığından herhangi bir elektrik çarpma yada suya elektrik verme, kısa devre riski yoktur.

İçerisindeki su kabları sayesinde tankın alt ve üst su seviyesini net olarak ayarlayabilirsiniz.

Cihaz çift kontaklıdır iki ayrı şekildi kullanılabilir;

1. Depoda su olduğunda pompanın çalışmasını durdurur, bu şekilde depodaki su azaldığında manuel olarak pompayı kontrol etmeniz gerekmez, depodaki su yeterli seviyeye ulaştığında otomatik durur ve sistemin susuz kalmasını engeller.

2. Depoya sıvı dolduğu zaman motor çalışmaya başlar, bu şekilde dolan depoyu tahliye eder yada depo boşken pompanın çalışmasını engelleyerek motor veya sistemi susuz çalışmaya karşı korur.

Faydaları:

1. Bu sistemi kullanarak depodan, havuzdan yada kullandığınız sistemden suyun taşmasını önleyerek su ve enerji tasarrufu sağlar ve su pompasının aşırı çalışması ve susuz çalışmasına karşı korur.
2. Otomatik kontrolü sayesinde zaman ve emekten tasarruf eder ve sistemi yönetmek için herhangi bir çalışana gerek kalmaz.
3. Yüksek sıcaklıkta ve sıcak su sistemlerinde de son derece güvenilir bir şekilde çalışırlar.
4. Elektrikli şamandıraların kullanılamadığı dar alanlarda kullanılabilir.
5. Kuyu yada depo içinde takılma yada görevini yapmama gibi problemle karşılaşmazsınız.

Montajı :

8 adet bağlantı delikleri sayesinde düz bir zemine monte edilebildiği gibi duvar veya düşey bir zeminede sabitlenebilir.
Vidalı bağlantı kısımlarıylada 3/4" ve 1" lik bir depo çıkışı yada monşona bağlanabilir.
Ürünün yanında gelen iki adet su kabına su doldurulur, 1 kab tankın üst su seviyesine 2. kab tankın alt su seviyesine gelecek şekilde, ürünün yanında gelen iple bağlanır.

Özellikleri:

1. Voltaj : 220 Volt / 7.5 Amper
2. Voltaj : 110 Volt / 15 Amper
3. Anma Frekansı : 50 Hz
4. Mekanik Ömrü : 1 Milyon Açma Kapama
5. Tank Basıncı : 1 Bar

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Kampa Su Seviye Şalteri-İpli Flatör, Elektrikli Şamandıra
 
73,77 TL (KDV Dahil)
8,20 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT