Ürün Kodu: 2815892

Kampa Aircol 300 MS Saç Gövdeli Aksiyel Fan 1950 Devir 2065 m³/h

En geç 18 Ekim Cuma günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
428,90 TL  (KDV Dahil)
47,66 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Kampa Aircol 300 MS Saç Gövdeli Aksiyel Fan 1950 Devir 2065 m³/h

Aksiyal Fan Nedir?

Aksiyel fan, içinden bıçakların döndüğü şafta paralel olarak havanın aksiyel bir yönde akmasına neden olan bir fan türüdür. Giriş ve çıkışta akış aksiyeldir. Bir eksen etrafında dönen pervaneler havayı bu eksene paralel olarak çeker ve havayı aynı yönde dışarıya iter. Fan, bir basınç farkı oluşturarak, fan boyunca bir akışa neden olacak şekilde kuvvet üretmek üzere tasarlanmıştır. Aksiyal fanlar, yüksek akış hızına sahip hava akımı oluşturur, bu da büyük miktarda hava akımı yaratır. Ancak, oluşturdukları hava akımları düşük basınçtadır.

KULLANIM ALANLARI

Değişik büyüklüklerdeki mekanlarda

Fabrikalar, Atolyeler, boyahaneler, dolaplar, garajlar, seralar, kapalı hayvan barınakları, elektirik panoları gibi yerlerin havalandırılmasında kullanılırlar.

Kötü ve kirli havanın tahliyesinde veya dışarıdan içeriye temiz hava sağlamasında kullanılmak üzere üretilmiştir

Özellikleri

Gövdesi ve pervanesi galvaniz çelik sacdan üretilen ürün üzerine uygulanan elektrostatik boya sayesinde erozyona, sıcağa ve neme karşı dayanıklıdır.

Ürün minimum titreşim seviyesine sahip olup ISO 1940 standartlarına göre yapılan dinamik ve statik balans testlerlerinden başarıyla geçmiştir.

Arka tarafında krom kaplamalı tel kafes koruması sayesinde dış etkenlere karşı koruma sağlanmıştır.

Optimum gövde ve pervane tasarımıyla hem aynı debi miktarında daha fazla basınç elde edilirken ses seviyeside minimuma indirgenmiştir.

Duvar, metal plaka

pencere vb yerlere rahatlıkla dikey ya da yatay olarak bağlantı yapılabilir.

Farklı ölçüdeki modelleriyle değişik büyüklüklerdeki mekanların kullanımına uygundur.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Kampa Aircol 300 MS Saç Gövdeli Aksiyel Fan 1950 Devir 2065 m³/h
 
428,90 TL (KDV Dahil)
47,66 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT