Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

İşlevselliği ve rahat kullanımları ile ön plana çıkan hafif inşaat malzemeleri kategorisine giren mastar makineleri ve perdah makineleri bu kategori altında beğeninize sunuluyor. Falcon, Maestro, Tekzen gibi tanınmış markaların kaliteli ve garantili ürünlerine tek tıkla sahip olabilir, inşaat makineleri çeşitleri arasında karşılaştırma yapabilir, ürün özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Tekzen'in inşaat & boya ana kategorisi altında yer alan inşaat makineleri alt başlığında, beton ve harç döküldükten sonra rahatça yayıp, betonu ve harcı düzleştirmenizi sağlayan vibrasyonlu mastar makineleri modellerine ulaşabilirsiniz. Elektrikli ve benzinli çalışan çeşitleri, farklı boyuttaki modelleri ile farklı fiyat aralıklarında satılan mastar makineleri, ergonomik tasarımları ile kolayca tutulurlar ve kullanım kolaylığı sağlarlar. Mastarlama işleminin doğru ve pürüzsüz yapılması için kullanılan, farklı ebat seçenekleri ile sunulan, uzun zaman kullanabileceğiniz alüminyum mastar profilleri de aynı alt kategoride bulabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Profesyonel kullanıma uygun olan mastar makineleri modellerini Tekzen ayrıcalığı ile inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü temin edebilirsiniz.

 

Harç döküldüğü zaman son düzeltme işlemini yapabileceğiniz perdah makineleri de Tekzen'in inşaat makineleri modelleri arasında yer alıyor. Benzinli, dizel ve elektrikli perdah makinelerine ulaşabilir, farklı motor gücüne sahip, farklı mala genişliğinde perdah makinesi çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Düzeltilmesi en zor alanlar olan kenar, köşe kısımlarını rahatlıkla düzleştirebilirsiniz. Profesyonel kullanıma uygun olarak üretilen perdah makineleri motor güçlerine bağlı olarak değişen fiyatlarla sunuluyor.

 

Tekzen kalitesi ile sunulan ürünler arasında, inşaat makineleri fiyatları ve teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir, ürünleri kıyaslayarak, dilediğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT