Hoover HED 60 A Enerji Sınıfı 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Ürün Kodu: 2157814

Hoover HED 60 A Enerji Sınıfı 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Hoover HED 60 6 Programlı Bulaşık Makinesi A Enerji Sınıfı Açıklaması :
 
Hoover Hed Bulaşık Makinesi Kullanıcı Dostu
 
Çok Yönlülük: Kapak Kilit mekanizması tüm gereksinimleri karşılayacak şekilde soldan ve sağdan açılabilir. Pratikliği arttırmasının yanı sıra, konforu maksimize etmek üzere tasarlanmıştır.

Hafiflik: Kapak iki parmak kullanılarak, ileri doğru kıvırmak gerekmeden açılabilir. Geleneksel makinelerden 6 cm daha yukarıya konumlandırılmış kulp, zorlamayı minimize eder ve kolay kullanımı en üst düzeye çıkartır.
Ergonomi Bulaşık Makinesine bulaşıkların kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde doldurulabilmesine olanak sağlar. Maksimum hareket esnekliği sunar.
Kullanıcı Dostu: Yıkama programları birkaç işlem ile programlanabilir ve kullanıcı dostu ana panel ile kontrol edilir. Ayrıca süre ve sıcaklık blgileri de gösterilir. Her şeyin kontrolü kolaydır ve elinizin altındadır.
Özel Tabaklar İçin Izgara: Alt sepet üzerinde, boyutları ve şekilleri standart dışı olsa dahi tabakları yerinde sabit tutan bir özel ızgara bulunur. Tabakların büyüklüğüne ve şekline göre, ızgara dikey veya eğik olarak konumlandırılabilir.
A Sınıfı Enerji: Bulaşık makinesi tam dolu olsa dahi, minimum enerji tüketimi ile maksimum temizlik sağlanır. Su ve buhar kalıntılarının tamamen ortadan kaldırılması sayesinde mükemmel kurutma sağlanır.
Süper Sessiz Teknoloji: Tüm gelişmiş özellikle ve yenilikçi darbeli yıkama teknolojisinin kullanımı, gürültü seviyesini minimize eder.Bu sayede bulaşık makinenizi gecede kullanarak enerji tasarrufu yapabilir ve gürültüden rahatsız olmaksızın mutfağınızın keyfini çıkartabilirsiniz.

Hoover Hed 60-17 Bulaşık Makinesi Özellikleri
 
12 Kişilik Yükleme Kapasitesi
Tek Tuşla Program Seçimi
6 Farklı Program Seçimi
Kolay Ayarlanabilen Sepet
"Power Spray" su Püskürtme Fonksiyonu
Hızlı Program
Renk: Beyaz

Hoover Bulaşık Makinesi Kurulumu
 
Hoover Bulaşık Makinesi elinize ulaştıktan sonra paket içeriğinde yer alan servis listesinden tarafınıza en yakın yetkili servisi çağırmanız yeterli olacaktır. 
Yetkili servis "Ücretsiz" olarak kurulum işlemini gerçekleştirecektir. 
Yetkili servis kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra Garanti Belgesini onaylayacak ve ürünün garanti süresi başlamış olacaktır

Hoover Tüketici Danışma Merkezi
 
Hoover Tüketici Danışma Merkezi: 0 800 341 4800 veya 444 03 98 
Tüm Hoover ürünleri Hoover Türkiye garantisi altındadır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Hoover HED 60 A Enerji Sınıfı 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT