Hoover Hed 60 6 Programlı Bulaşık Makinesi +a Enerji Sınıfı

Ürün Kodu: 2096654

Hoover Hed 60 6 Programlı Bulaşık Makinesi +a Enerji Sınıfı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Hoover Hed 60 6 Programlı Bulaşık Makinesi +A Enerji Sınıfı Açıklaması

Çok Yönlülük
Kapak Kilit mekanizması tüm gereksinimleri karşılayacak şekilde soldan ve sağdan açılabilir. Pratikliği arttırmasının yanı sıra, konforu maksimize etmek üzere tasarlanmıştır.

Hafiflik
Kapak iki parmak kullanılarak, ileri doğru kıvırmak gerekmeden açılabilir.Geleneksel makinelerden 6 cm daha yukarıya konumlandırılmış kulp, zorlamayı minimize eder ve kolay kullanımı en üst düzeye çıkartır.

ErgonomiBulaşık Makinesinei bulaşıkların kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde doldurulabilmesine olanak sağlar. Maksimum hareket esnekliği sunar.

Kullanıcı Dostu
Yıkama programları birkaç işlem ile programlanabilir ve kullanıcı dostu ana panel ile kontrol edilir. Ayrıca süre ve sıcaklık blgileri de gösterilir. Her şeyin kontrolü kolaydır ve elinizin altındadır.

Özel Tabaklar İçin Izgara
Alt sepet üzerinde, boyutları ve şekilleri standart dışı olsa dahi tabakları yerinde sabir tutan bir özel ızgara bulunur. Tabakların büyüklüğüne ve şekline göre, ızgara dikey veya eğik olarak konumlandırılabilir.

A Sınıfı Enerji
Bulaşık makinesi tam dolu olsa dahi, minimum enerji tüketimi ile maksimum temizlik sağlanır. Su ve buhar kalıntılarının tamamen ortadan kaldırılması sayesinde mükemmel kurutma sağlanır.

Süper Sessiz Teknoloji
Tüm gelişmiş özellikle ve yenilikçi darbeli yıkama teknolojisinin kullanımı, gürültü seviyesini minimize eder.Bu sayede bulaşık makinenizi gecede kullanarak enerji tasarrufu yapabilir ve gürültüden rahatsız olmaksızın mutfağınızın keyfini çıkartabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
12 Kişilik Yükleme Kapasitesi
Tek Tuşla Program Seçimi
6 Farklı Program Seçimi
Kolay Ayarlanabilen Sepet
"Power Spray" su Püskürtme Fonksiyonu
Hızlı Program
Renk : Beyaz

Kurulum 

Ürün elinize ulaştıktan sonra paket içeriğinde yer alan servis listesinden tarafınıza en yakın yetkili servisi çağırmanız yeterli olacaktır.
Yetkili servis "Ücretsiz" olarak kurulum işlemini gerçekleştirecektir.
Yetkili servis kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra Garanti Belgesini onaylayacak ve ürünün garanti süresi başlamış olacaktır
.


Enerji Sınıfı
Marka
Hoover
Program Sayısı
6 Programlı
Renk
Beyaz
Kapasite / Kişi
12


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir

Son Gezilenler


Hoover Hed 60 6 Programlı Bulaşık Makinesi +a Enerji Sınıfı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT