Avadanlık ve Organizer

Yapı ve tadilat işlerinde kullanılan hırdavat, el aletleri, iş güvenliği malzemeleri ve iş makinelerinin yanında el aletlerini saklamak için kullanılan dolap çeşitlerini avadanlık ve organizer kategorisinde bulabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip ürünlere ulaşacağınız bu kategoride ürünlerin özelliklerini karşılaştırabilir, ihtiyacınız olan ürüne hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Büyük çekmeceli ve çekmece sayısı fazla olan ürünlerin arasında avadanlık fiyatları ve  modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Atölye ve farklı iş yerlerinde kullanıma uygun, ebatları geniş takım dolaplarına ulaşabilir, size uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz. Bu ürünler arasında tekerlekli tasarımı ile farklı yerlere kolayca çekilebilen ve pratik bir kullanım sunan takım dolaplarını tercih edebilirsiniz. Tekerlekli takım dolapları arasında dönebilen ürünlere ulaşabilirsiniz. Alt kısmında dört adet büyük kasa bulunan üst kısmı ile küçük çekmecelerden oluşan ürünleri de kategori altında bulabilir, aynı zamanda üst kısmı dönen bu ürünleri rahatça kullanabilirsiniz. Avadanlık ve Organizer kategorisinden ulaşacağın takım dolapları arasında ihtiyacına uygun kapaklı takım dolaplarına da mevcuttur. Kapakları ile farklı ortamlarda kullanıma uygun olan bu ürünleri arasında farklı sayıda bölmeye sahip olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Kırımızı ve mavi gibi renklerde bulacağınız bu dolapların yanında masa üstü takım dolabı çeşitlerine de kategoriden ulaşabilirsiniz.

 

Bu ürünlerin dışında çok amaçlı plastik dolap çeşitlerinin de sergilendiği avadanlık kategorisinden temin edebilirsiniz. Dört veya beş raftan oluşan, kapaklı veya kapaksız modellere sahip olan bu ürünlerin içine temizlik ve el aletleri malzemeleri koyabilirsiniz. Agromak, Keter, Tekzen Home, Port Bag ve Fixman gibi markaların uygun avadanlık fiyatlarına ulaşabilir, bu ürünleri Tekzen güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz.

MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız
Canlı Destek