Matkaplar

Bosch, Hilti, Black & Decker, Dewalt, Einhell, Maestro, Makita, Maktec ve Skil gibi markaların, hem profesyonel kullanım hem de evde kendi kullanımınız için ideal özelliklere sahip matkap çeşitleri bu kategorimizde beğeninize sunuluyor. Tuğlada, taşta, betonda, ahşapta ya da seramikte kullanmaya uygun, her türlü darbesiz delme veya darbeli delme işlemini rahatça yapabileceğiniz modeli bulabilirsiniz. Her kullanıma uyan motor güçlerini karşılaştırarak ihtiyacınız olan ürüne sahip olabilirsiniz.

 

Hırdavat ve el aletleri kategorisindeki geniş ürün yelpazesiyle oluşturduğunuz alet setlerinizde mutlaka olması gereken darbesiz ya da darbeli matkap modellerini, kompakt tasarımları sayesinde her türlü çalışmanızda rahatça kullanabilirsiniz. Standartların üstünde dayanıma sahip lityum iyon aküleriyle uzun sürecek çalışmalarınızda kesintisiz kullanabileceğiniz modelleri karşılaştırabilir, çift akü seçeneğiyle şarj etme süresini bekleme zorunluluğundan kurtulabilirsiniz.

 

Kaymayan sap kaplamaları ve yan saplarıyla mükemmel tutuş sağlayacak olan modeller ile ulaşılması zor alanlarda da rahatça çalışabilirsiniz. Matkap ucu sıkışmalarında ve her türlü vidalama işlerinde yardımcı olacak sağ sol dönme ayarı özelliği ve elektronik hız kontrolü ile, yapacağınız işe uygun çalışabilen matkap fiyatlarını karşılaştırabilir, size en uygun ürüne sahip olabilirsiniz. Taşıma çantası, derinlik çubuğu ve entegre toz emme gibi özellikleri de inceleyerek, kullanım konusunda maksimum kolaylık sağlayacak modele sahip olabilirsiniz. Alacağınız modele göre özel üretilmiş kaliteli matkap ucu setini de sepetinize eklemeyi unutmayın.

 

Yeni nesil teknoloji ile üretilen ürün çeşitlerindeki kömürsüz motor seçeneğiyle de maksimum güç ile üst düzey performans deneyimini yaşayabilirsiniz. Elektrikli veya akülü her türlü matkap modelini bulabileceğiniz ve özelliklerini detaylı olarak karşılaştırabileceğiniz bu kategoride, istediğiniz modele Tekzen kalitesiyle kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız
Canlı Destek