Ürün Kodu: 2737437

Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr Tarçın Sahlep

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr


Hardline Whey3Matrix 2300 Gr Özellikleri

Marka: Hardline Nutrition

Servis Sayısı: 52

Servis Miktarı: 2300 gram

Servis Başı Fiyat: 4.21 TL

HardlineWhey 3Matrix 2300 Gr nasıl kullanılır?

Başlangıç Seviyesi

250 ml su ile 2ölçek(44 gr) tozu karıştırıp antrenmandan hemen sonra kullanmalısınız.

Orta Seviye

250 ml su ile 2ölçek(44 gr)tozu karıştırıp,sabah uyanır uyanmaz ve antrenmandan hemen sonrakullanmalısınız.

İleri Seviye

250 ml su ile 2ölçek(44 gr) tozu karıştırıp,sabah uyanır uyanmaz,antrenmandan 30 dk önce veantrenmandan hemen sonra olmak üzere günde 3 defa kullanmalısınız.

Hardline Whey3Matrix 2300 Gr Detaylı Açıklama

Hardline Whey 3Matrix 2300 Grnedir?

Hardline Whey 3Matrix ürünü 2300 gram kadar servis miktarı yeralmaktadır. 52 adet servis sayısı bulunan ürünü başlangıç, orta ve ileridüzeyde faaliyet gösteren sporcu kişiler kolaylıkla kullanabilir. Piyasaüzerinde de kolayca bulunan ürünü spor ve antrenmanlar ile ilgili tüm seçkinmağazalarda kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Hardline Nutrition markalıolan ürünün kaliteli ve profesyonel şekilde üretiminin yapıldığını da belirtmekisteriz. Peki, 2300 gram olan bu ürün nasıl kullanılabilir?

Başlangıç,orta ve ileri düzeyde bulunan sporcu kişilerin kullanmayöntemleri değişiklik göstermektedir. İlk olarak başlangıç düzeyindekisporcularımız için bahsedelim.2 ölçek yani 44 gram toz ürünü 250 ml su ilekarıştırarak sporun hemensonrasında kullanmaları gerekir. Orta düzey sporculariçin ise şu şekilde; yine 2 ölçek yani 44 gram toz ürünü 250 ml su ilekarıştırarak sabahları uyanır uyanmaz kullanılmalı ve sporun hemen sonrasındakullanılmalıdır. Gelelim ileri düzeyde çalışmalar yapan sporculara. Bu sporcukişiler için 250 ml su ile 44gram yani 2 ölçek toz ürünün karıştırılıp sporvaktinden 30 dakika öncesinde vesporun hemen sonrasında olmak üzere bir desabahları uyandıktan hemen sonrayani gün içinde toplam 3 kere kullanılmasıgerekir.Tercihen sabah yerine gece uyumadan evvelde kullanılabilir. Ayrıca Hardline Whey 3 Matrix ürünün öne çıkanözelliklerinden bahsedecekolursak eğer kısaca şöyle belirtebiliriz; Başarılı vepopüler bir whey proteini olan ürün düşük ısılarda izole edilmiş bir üründür.Aynı zamanda laktozbarındırmamaktadır. Bununla beraber üstün standartlı wheyprotein konsantresi olmaktadır.Dünya çapında yer alan sayılı protein izolatlarıarasında Peptid ve Bipro formunda olan whey protein hidrolizatı ileformül edilmiş bir üründür.Son olarak ilave şeker, karbonhidrat ya da yağ içermez.İçimisizleri rahatsız etmeyeceği gibi kolay karışmaktadır. Tabi aspartamiçermediğini de belirtebiliriz.

Bu ürün 3 ayrı whey protein çeşitini barındırmaktadır. Bunlar; izole, hidrolize ve konsantreproteinlerdir.Emiliminin hızına göre de kaslarınızın gereksinimini etkili birşekilde karşılamaktadır. 3 Ayrı whey proteinini birlikte kullanmanız hemücret olarak hem de gelişim olarak en uygun seçim olacaktır.


Çikolata Aroması;

• 1 servisinde 35.3gram Whey içerikli protein

• 3 farkı Whey protein çeşidi: Hidrolize, İzole ve Konsantre Wheyproteinleri

• 7900mg BCAA amino asitleri

• 5000mg Glutamin ve Glutamin öncüleri amino asitleri

• Saf formda 3000mg Kreatin Monohidrat

• 1 servisinde 38.3gram Whey içerikli protein


Çilek Aroması;

• 3 farkı Whey protein çeşidi: Hidrolize, İzole ve Konsantre Wheyproteinleri

• 8400mg BCAA amino asitleri

• 5400mg Glutamin ve Glutamin öncüleri amino asitleri

• Saf formda 3000mg Kreatin Monohidrat

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Hardline Whey 3Matrix 2300 Gr Tarçın Sahlep

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT