Hairmax Lüx 9 Lazer Tarak Foto Terapi Cihazı trl48

Ürün Kodu: 847949

Hairmax Lüx 9 Lazer Tarak Foto Terapi Cihazı trl48

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

DÖKÜLEN SAÇLAR İÇİN AMERİKAN FDA ONAYLI CİHAZ

 

HairMax Lux 9

 

  HairMax Lazer Foto-Terapi Cihazının düzenli olarak kullanıldığında, saç dökülmelerini kontrol altına alarak, yeni saç oluşumunu teşvik ettiği bilimsel olarak kanıtlanmış ve etkinliği Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA tarafından onaylanmıştır...

 

 

HairMax Lux 9 ileri lazer teknolojisini kullanarak zayıflamış saç foliküllerine güvenli ve besleyici lazer enerjisi sağlar. Lazer ışık enerjisi saç folikülünü uyararak, yeni saçın uzamasını teşvik eder ve daha sağlıklı, güzel saçlar üremesine yardımcı olur. Yeni HairMax Lux 9, orijinal HairMax gibi evde güvenli ve etkili tedavi sağlar, ve kablosuz kullanım özelliği vardır. Yeni HairMax Lux 9, şarj edilebilir Lithium Ion pil ile çalışan şık, ergonomik bir tasarıma sahiptir. HairMax artık şarjlı pil ile çalıştığından, incelen saçlarınızı tedavi ederken size hareket özgürlüğü sağlar.

 

Ürün ile ilgili detaylı bilgilere ve kullanım videolarına www.hairmax.com.tr webadresinden ulaşabilirsiniz.

 

Erkek ve Kadınların önemli bir bölümü 30?lu yaşlardan itibaren saçlarını kaybetmeye başlarlar. Saçların minyatürleşmesiyle başlayan bu sorunun kökeninde çoğunluk lagenetik etkenler yatmaktadır. Anne ve babanızın DNA?sı, göz ve ten renginizi,ayak ölçünüzü ve ne yazık ki saçlarınızın ne kadarını ne zaman kaybedeceğinizi belirlemektedir.

 

DDLT (DüşükDoz Lazer Foto Terapisi)

Bilim adamları, Düşük Doz Lazer Foto Terapisi ile fotonların DNA tarafından emildiğini, DNA?nın bu enerjiyi protein ve kalsiyum transferi ile hücre duvarlarına ilettiğini ve böylece hücre duvarlarının sağlıklı hale gelerek normal işlevini sürdürdüğünü gözlemlemişlerdir. Işığa maruz kalan dokularda kan dolaşımı hızlanarak, saç kökleri daha iyi beslenmekte böylece hücre metabolizması ve protein sentezi güçlenerek saçın gelişmesi teşvik edilmekte,hızlanan kan dolaşımı sayesinde toksinler ve atık yan ürünleri saç köklerinden uzaklaştırılmaktadır.

 

BİLİMSEL ÇALIŞMALAR AMERİKAN FDA KURUMUNCAONAYLANDI

HairMaxLaserComb ile yapılan önemli klinik çalışmanın sonuçları Ocak 2007?de AmerikaFDA kurumunca onaylanmıştır. Bu Androgenetik Alopesi'nin (Genetik Saç Kaybı)tedavisinde mihenk taşı olarak kabul edilmiştir. Bu klinik sonuçlar PeerReviewed Journal'da Erkek Androgenetik Alopesi'nin Tedavisinde HairMaxLaserComb Fototerapi Cihazı? adıyla yayınlanmıştır.

 

Bilimsel çalışmalar sırasında placebo grup ile benzer tepkilerin dışında hiçbir yan etki rapor edilmemiş, HairMax'ın dermatolojik olarak güvenli bir ürün olduğu kanıtlanmıştır.

 

LexingtonInt?l USA tarafından geliştirilen ve Türkiye dahil tüm Dünya?da piyasaya sürülen kişisel olarak evde, işyerinde ve seyahetlerde kullanılabilen HairMaxLazer Foto-Terapi cihazı, erkek ve kadınların korkulu rüyası saç incelmesi ve dökülmesi sorununa karşı etkin bir alternatif sunuyor. Üstelik artık pille çalışıyor ve koblosuz kullanım rahatlığı sunuyor.

 

HairMax Lux 9: Lazer Foto-Terapi Cihazını Seçmeniz için 9 neden: 

·        Etkinliği FDA onaylı

·        Şık koruyucu deri çanta

·        Kişisel kullanıma uygun

·        Yan etkisi yok (ilaçsız yöntem)

·        Ekonomik (süregelen maliyetiyok)

·        Kablosuz, şarjlı pil ile kullanım kolaylığı

·        Kullanımı kolay (haftada 3 kez15 dakika)

·        Yalnızca birkaç hafta içinde gerçek sonuçlar

·        Daha Kalın, Daha Dolgun, DahaS ağlıklı Saçlar?

 

HairMAX ÇALIŞMAPRENSİBİ

Düşük Doz Lazer-Foto Terapiuygulanan saç köklerine aktarılan enerji, kandaki Adenosin Trifosfat (ATP)hareketini arttırır. Böylece hücreler tarafından besinler daha hızlı emilir,atık ürünler uzaklaştırılır. Düzenli olarak haftada 3 kez 10-15 dk. uygulama ile 8. haftadan itibaren sonuçlar elde edilmeye başlanır. Bundan sonra haftada1-2 kez kullanılmaya devam edilir. Tıpkı diş bakımı gibi, süreklilik gereklidir.

 

HairMAX Teknik Özellikler

 

 

HairMax Pro 12

HairMax

Lux 9

HairMax

Advance 7

Çalışma gerilimi

110-220 Volt

110-220 Volt

110-220 Volt

Lazer gücü

4.5 mW

4.5 mW

4.5 mW

Lazer dalga boyu

655 nm +/- 5 nm

655 nm +/- 5 nm

655 nm +/- 5 nm

Lazer sınıfı

class 3R

class 3R

class 3R

Lazer beam adedi

12

9

7

Kullanım ömrü

10-15 yıl

10-15 yıl

10-15 yıl

Uyarı ve titreşim sinyali özelliği

 

var

var

var

Koruma kutusu

 

Deri

Deri

Sert Plastik

Terapi Süresi

8 dakika

11 dakika

15 dakika

Garanti

24 ay

24 ay

24 ay

Kablosuz Kullanım

Var

Var

Var

Şarjlı Pil Özelliği

Var

Var

Yok

 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Hairmax Lüx 9 Lazer Tarak Foto Terapi Cihazı trl48

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT