Ürün Kodu: 2840280

Güneş Enerjili Köstebek ve Fare Savar TPS 656 Işıksız

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Güneş Enerjili Köstebek ve Fare Savar TP656 IşıksızGüneş enerjili köstebek savar ses dalgaları yayarak yer altındaki kemirgen hayvanları uzaklaştırır. Ses dalgaları kemirgenleri rahatsız ederek cihazın kullanıldığı alandan uzak durmalarını sağlar. Cihazın içindeki pil 3 gün yetecek kadar enerji taşır.. Bu ışık bahçenizi de bir miktar aydınlatır. Cihazın etki alanı 650 metrekaredir.


Güneş Enerjili Köstebek savar' ın çıkardığı ses dalgaları her yöne yayılır. Ses dalgalarının rahat yayılması için her hangi bir engel olmadığından emin olun. En iyi sonucu almak için kemirgenlerin görüldüğü alanda her 30 metrede 2 adet köstebek savar kullanılması tavsiye edilir.


Güneş Enerjili Köstebek savar' ın üzerinde bir adet solar hücre ve güneş olmayan saatlerde enerji sağlayacak şarjlı piller vardır. Bu sayede cihaz 24 saat boyunca çalışır. Teknik veriler : 


Güç kaynağı: Solar enerji hücresi ve güneş enerjisiyle şarj edilen uzun ömürlü Ni-Cd pil


Frekans : 400 Hz – 1000 HzDikkat edilmesi gereken hususlar :


Cihazın yerleştirileceği nokta dikkatle seçilmelidir. Köstebek savar, don tehlikesi olan ve su altında kalabilecek noktalara yerleştirilmemelidir. Toprağın yoğunluğu cihazın verimini etkileyecektir. Toprak ne kadar sertse cihaz o kadar etkili olur.


Yerleştirme sırasında çekiç kullanılmamalıdır.


Toprağa sokarken fazla bastırılmamalıdır, yoksa cihaz zarar görür.KURULUM


1-    İki kablonun ucunu hizalayın.


2-    Sıkıca bastırın 


1-    Cihazın sapını ve üst kısmını birleştirin.


2-    Sapı fazla bastırmadan toprağa itin ve altta taş gibi herhangi bir engel olmadığından emin olun.   UYARI    


1) Cihazın üst tarafı dışarıda kalmalıdır. Emniyet çizgisi cihaza gelebilecek suya göre yukarıda tutulmalıdır.   


2) İlk kullanımdan önce kabloları birleştirmeden cihazı 2 gün süreyle güneş altında bırakıp yeterince şarj olmasını sağlayın ve daha sonra kabloları birleştirin.


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Güneş Enerjili Köstebek ve Fare Savar TPS 656 Işıksız
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT