Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Uzay ve Gökyüzü Duvar Kağıdı Çeşitleri

Galaksinin bütün renkleri 3 boyutlu duvar kağıtları ile yaşamınıza girecek. Gökyüzü temalı duvar kağıdı ile sıra dışı bir dekorasyona ulaşmak elinizde. Üstelik çok geniş alanlara uygulama şansı tanıyan ebatlar da mevcut.

Uzay ve Gözyüzü Duvar Kağıdı ile Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda geleneksel duvar kağıtlarından ve renklerden sıkılanlar güneş sistemi duvar kağıdı ile favori gezegenlerini duvarlarına yansıtabilecek. Buna alternatif olarak tavan duvar kağıdı gökyüzü şekilleri ile bezeli olanlardan seçilebilir. Oturduğunuz veya yattığınız yerden penceren görebileceğinizden daha fazla gökyüzü tavanınızdan size bakıyor olacak.

Kendinden baskılı bu duvar kağıtları ile dekorasyon anlayışına farklı bir bakış açısı katabilir, görenleri zevkinize hayran bırakabilirsiniz. Özellikle uzay bilimlerine meraklı olanlar bu benzersiz duvar kağıtlarını gördükleri anda kendilerinden geçecekler.

Duvarlarınızda Fark Yaratın

Galaksi ve uzay duvar kağıdı modern tasarımlar ile son derece şık bir görüntü ortaya koyar. İçinde bulunduğumuz ve bilinmeyenlerle dolu evreni evlerin içerisine taşır. Bir bilim kurgu serüveninin ortasındaymış hissi uyandırır. Tek bir duvara ya da bütün duvarlara rahatlıkla uygulanabilir.

Sadece yetişkinler için değil çocuk odaları için de bu duvar kağıtları tercih edilebilir. Özellikle karanlıkta parlayan fosforlu duvar kağıdı modelleri miniklerin ilgisini çekecek, bir yandan da gökyüzünü araştırma meraklarını tetikleyecektir.

Kolay Uygulama İmkanı

Yapışkanlı duvar kağıtları tek kişi tarafından bile rahatlıkla uygulanabilir. Alt katmanı kusursuz bir şekilde örten bu duvar kağıtları işçilik maliyetini de düşürür. Hareketli bir biçim isteyenler 3 boyutlu duvar kağıtları arasından seçim yapabilirler.

Güneş sistemi duvar kağıdı üzerinde sistem üzerinde bulunan bütün gezegenler yer alır. Güneş sisteminde bulundukları sıra ile gezegenler kağıt üzerine aktarılmıştır. Kağıtların silinebilir olması ise temizlik açısından önemli bir sorunu ortadan kaldırır. Kaliteli baskı uzun yıllar duvar kağıtlarının rengini korumasını sağlar.

Online Alışveriş İle Adresinize Teslim

Tekzen ev tekstili ve dekorasyonu ana kategorisinde bulunan duvar kağıtları online alışveriş imkanı ile adresinize kadar teslim edilir. Seçiminizi fosforlu duvar kağıdı veya gezegen temalı duvar kağıtlarından yana kullanabilirsiniz. Ölçülerinizi alın ve uygun ebatlarda siparişinizi verin.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT