Toplam 77 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Bel & Boyun Çantaları


Günlük kullanım için uygun olan bel boyun çantaları hem kadın hem erkek, hem de çocuk modelleri ile çeşitleniyor. Fermuarlarla güvenli kullanım vadeden tasarımlar, 90'lı yılların modasını günümüze getiriyor. Kullanışlı iç tasarımları, geniş hacimleri ve kompakt modelleri ile tercih edilen bel çantası ürünleri, özellikle koşu ve yürüyüş yapanlara yardımcı oluyor. Su şişesi taşıyabilen geniş hacimli modellerin yanında, sadece telefon taşımak için kullanılan cepler de bulunabiliyor. Koşu esnasında sarsıntı yapmayan, hava alan kumaşı sayesinde terletmeyen ve rahatsız etmeyen ürünler, eşit yük dağılımı ile taşıma işlemini kolaylaştırıyor. 


Cep telefonu, cüzdan gibi günlük ihtiyaçların rahatlıkla taşınabileceği aksesuarların askı boyunu kemer üzerinden ayarlayarak vücudunuza uygun hale getirebilirsiniz. Klipsle birleştirilen kemerler boyun çantası modellerinde de yer alıyor. Kola göre ayarlanan boylar sayesinde günlük kombinlere rahatlık geliyor. Kimi ürünler su geçirmez kumaşlardan imal edilerek yağışlı havalarda da kullanıma uygun görülüyor. Çantaların materyal bilgilerini, iç tasarım detaylarını kontrol ederek seçim yapabilir, ihtiyaçlarınıza en uygun çantayı bulabilirsiniz. Kulaklık için kablo deliği bulunan modeller sürekli müzik dinleyen kullanıcılara da yardımcı oluyor, kablo karışımı sorununun önüne geçiyor. 


File cep, anahtarlık tutucu, telefon cebi gibi farklı bölmelerle kullanışlılık edinen ürünler, kamp malzemeleri arasında da sayılabiliyor. Kamp alanında az yer kaplayan ve düzen sağlayan ürün gereksinimi artıyor ve kullanışlı aksesuar ve taşıma araçlarına rağbet artıyor. Siz de kamp tatillerinizde bel boyun çantası çeşitleri arasından tercihinizi yaparak günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Koşu ve yürüyüşlerinizde vücudunuzun formunu alan ürünlerle ihtiyaçlarınızı spor & outdoor malzemeleri kategorisinden kolaylıkla edinebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT