Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

Genç Odası Takımları

Yetişkinliğe ilk adımı atan gençlerin beğenisine sunulan genç odası modelleri, farklı renk ve tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Birçok fonksiyonel özelliğe sahip olan genç odası ranzalar her yaş grubuna hitap etmektedir.

Genç Odası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Genç odası takımı seçerken dikkate alınması gereken ilk ve en önemli detay odanıza uygun olup olmadığıdır. Sonrasında odanıza en çok yakışan takımı alırken renk ve tasarımları gözden geçirmeye ve sizi yansıtan modeli bulmaya başlayabilirsiniz. Tekzen.com.tr'de tek kişilik ve çift kişilik genç odası modellerine göz atabilirsiniz.

Hayal dünyanızı yansıtan bir oda takımı bulabilirsiniz. İşin zevk kısmını bitirdikten sonra alacağınız takımın kaliteli olması da bir o kadar önemlidir. Oda setlerinde kullanılan ürünlerin sağlam olması ve odanıza sığması dikkat edilmesi gereken diğer unsurlardandır.

Genç Odası Nasıl Düzenlenir?

Genç odası düzenlemenin küçük ama önemli detayları vardır. Sadece yatak ve gardıroptan oluşan takımlar olduğu gibi çalışma masasının da dahil olduğu takımlar mevcuttur. Dilerseniz komodininizin üzerini şirin abajurlarla dekore edebilir, çalışma masanıza da küçük lambalar dahil edebilirsiniz. Genç odası ranza şeklinde de bulunmaktadır.

Eğer iki kişilik genç odası takımı almayı planlıyorsanız uygun ve kaliteli modelleri değerlendirebilirsiniz. Odanızın genişliğine göre tercih edilen ranza modellerini şifoniyer ile tamamlayabilirsiniz. Odanızı tamamlarken renklerin uyumuna ve size iyi gelecek tarza özen göstermeyi unutmayın.

Genç Odası Takımı Fiyatları

Genç odası takımları rengine, parça sayısına ve kalitesine göre fiyatları değişmektedir. Gardırop alırken iki veya üç kapaklı olması, takımın içine şifoniyer ve çalışma masası eklenmesi alacağınız oda takımının fiyatlarını mutlaka değiştirecektir.

Burada önemli olan kriterlerinizi belirlemektir. Örneğin; size yeterli olan gardırobu belirlemek veya bir şifoniyere ihtiyacınız olup olmadığını düşünmek gibi. Ayrıca ürünün kalitesini belirlemek de fiyatlarda değişiklik olmasını etkileyen önemli bir detaydır. Size ve bütçenize en uygun genç odası takımlarını tekzen.com.tr'de bulabilirsiniz.

Adore Genç Odası

Genç kitleye hitap eden yatak odası takımları geniş yaş aralığına hitap etmektedir. Adore genç odası farklı fonksiyonel özelliklere sahip olup, sadece gençlere değil, kendini daima genç hissedenler için de harika bir tercih olabilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT