Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Gardrop Tipi


Gardrop Tipi

Beyaz eşya ana başlığı altında bulunan buzdolabı kategorisine dahil gardrop tipi buzdolabı modelleri; farklı tasarım, fonksiyon ve renkleriyle gıda ürünlerinizi sağlıklı bir ortamda muhafaza ediyor. Bu bölümde yer alan Arçelik ve Westinghouse marka gardrop tipi buzdolabı modellerinden ihtiyacınıza, bütçenize ve beğeninize en uygun ürünü tercih edebilir, kolayca sipariş verebilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

 

Geniş iç hacimleriyle ergonomik kullanım sağlayan gardrop tipi buzdolapları, farklı fonksiyona sahip kapı seçeneklerine sahip. Buzmatik özellikli ürünler, kapı altı saklama kapları, çekmeceler, dört kapılı modeller, antibakteriyel iç yüzeyler ve düşük enerji sarfiyatlarıyla kullanıma ve ihtiyaca özgü değişik fonksiyonlarıyla beğeniye sunuluyor. Inox, beyaz ve siyah renk seçenekleriyle sunulan bu tip buzdolaplarını ihtiyacınıza yönelik iç hacim kapasiteleri ve bölmelendirme sistemlerine göre tercih edebilirsiniz. Renk alternatifleri bulunan ürünü diğer beyaz eşya ve mutfak aletlerinizle kombinleyebilir, mutfağınızın şıklığına şıklık katabilirsiniz. Normal buzdolaplarına göre daha geniş iç hacimlere sahip olan bu tip buzdolapları, özellikle geniş aileler için kullanım kolaylığı sağlıyor. Bir tarafta derin dondurucu bir tarafta soğutucu bulunan iki kapılı modeller, alt tarafta derin dondurucu üst tarafta soğutucu olan dört kapılı ürünlerin yanı sıra çekmeceli tipteki buzdolaplarını da tercih edebilirsiniz. Soğutucu özelliklerine göre ayrışan iç kısımlar, istenen gıdaya daha kolay ulaşılabilmesini sağlarken farklı yiyecek tiplerine göre de depolama özelliği sunuyor.

 

Bütçenize ve beğeninize en uygun modeli, buzdolabı kategorisi altında bulunan gardrop tipi buzdolabı bölümünden seçebilir, hemen siparişinizi verebilirsiniz. Arçelik ve Westinghouse’un sunduğu birbirinden şık ve modern tasarımlı ürünlerin detaylarını ve özelliklerini inceleyebilir, arzu ettiğiniz modeli satın alabilirsiniz

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT