Full Fıtness Vücut Şekıllendırıcı

Ürün Kodu: 842578

Full Fıtness Vücut Şekıllendırıcı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Full Fitness Vücut Şekillendirici

Full Fitness, vücuda takıldığı bölgenin altında kalan kas sistemine minik elektrik sinyalleri göndererek kasların uyarılmasını ve kasılıp gevşemesini sağlayan ayrıca bu hareketleri belirli bir programda yürüten mükemmel bir üründür. Full Fitness ile vücut geliştirmek ve atletik bir yapıya sahip olmak artık çok daha kolay.

Full Fitness erkeklerde omuz bölgesini dinlendirir, göğüs kaslarını geliştirerek göğüs bölgesini şekillendirir, karın çevresindeki sarkıklığın gitmesini ve şekillenmesini sağlar, bel bölgesindeki sarkma ve kıvrımları giderir, kol ve bacak kaslarını geliştirir.

Full Fitness bayanlarda ise karın çevresindeki sarkıklığın gitmesini ve şekillenmesini sağlar, bel bölgesindeki sarkma ve kıvrımları giderir, selülitli bölgelerin günde 20 dk egzersiz ile 3 veya 4 haftalık bir çalışma süreci içerisinde sıkılaşmasını ve gergin bir hale gelmesini sağlar.

Full Fitness?ın Kullanımı:

Cihazı bel, karın üzeri, bacak, baldır veya kolunuza takınız, cihazın üzerinden güç ve egzersiz programınızı seçiniz. Daha sonra çalıştırma düğmesine basarak her gün düzenli olarak sorunlu bölge üzerinde 20 dakika kullanınız.

Kutu İçeriği:

1 Adet Full Fitness Tens Cihazı

1 Adet Full Fitness Ayarlık Bağlama Kemeri

1 Adet Ful Fitness Jeli

Kullanım Kılavuzu

Pil Hariç

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Full Fıtness Vücut Şekıllendırıcı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT