Ürün Kodu: 2410423

Flex FWSE500 Duvar ve Tavan Zımpara Makinası, 500W

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Duvar ve Tavan Zımpara Makinası

500W
1000-1650dev/dak
225mm

Flex wse 500 alçı ve boya zımpara makinası ile alçı ve boya yapılmış pürüzlü,sorunlu duvarlar kolayca zımparalanır. Alçı zımpara makinasının 1580 mm'lik uzun sapı sayesinde yüksek duvar ve tavanlarda kolayca çalışma imkanına kavuşursunuz. Alçı işlemi sonrası pürüzlü tavan ve duvarlarda 225 mm çapındaki geniş disk ile hızlı zımparalama imkanı sağlanır. Flex WSE 500 alçı zımpara makinası ""Zürafa"" olarak da bilinir. Flex WSE 500 alçı ve boya duvar zımpara makinesinin zımpara başlığı ve motoru arasındaki denge oldukça iyi olduğundan Zürafa zımpara makinasının kullanımı oldukça rahattır. Flex wse 500 Zürafa alçı zımpara makinasında bulunan VE elektronik kontrol ile; sabit hız kontrolü ve ayarlama düğmesi ile önceden hız seçimi imkanı. Flex wse 500 alçıpan ve boya zımpara makinesinin çalışma esnasında tozları çekebilmesi için vakum makinesinin takılmasını sağlayan FLEX klips sistemi mevcuttur. WSE 500 ' e entegre edilen vakum makinası makinasyı aşırı tozdan koruduğu gibi, kapalı alanlarda aşırı toz sorununu da ortadan kaldırmış olur. Flex WSE 500 alçı zımpara makinasında bulunan yaylı süspansiyon sistemi sayesinde zımpara başlığı dengesiz yüzeylere mükemmel uyum sağlar. Böylelikle alçı ve boya zımpara makinasının hassas yüzey teması sağlanır ve toz kaçışı da engellenmiş olur. Flex WSE 500 alçı zımpara makinasındaki enrensel conta ile monteli zımpara başlığı ve yumuşak altlık pedi yive ve dalgalanma oluşumuna engel olur. Böylelikle Zürafa zımpara makinesi ile mükemmel yüzey finisajı elde etmiş olursunuz. FLEX WSE 500 alçı ve boya duvar zımpara makinası ile mükemmel yüzeyleri profesyonelce elde edersiniz. Üstün Alman Teknolojisi ve 90 yıllık mühendislik deneyimi ile yüksek kalitede ürünler

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Flex FWSE500 Duvar ve Tavan Zımpara Makinası, 500W
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT