Fissler Vitavit Premium 6 Lt Düdüklü Tencere

Ürün Kodu: 2218196

Fissler Vitavit Premium 6 Lt Düdüklü Tencere

En geç 29 Mart Çarşamba günü kargoda.
729,90 TL (KDV Dahil)
81,10 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Kolay Kapanır.

Kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona yerleştirmek çok kolay.Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması çok  çok kolay. 

 

Güvenli şekilde kilitlenir.
Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman, bir klik sesi duyulur ve tutacak  üzerindeki  bir renkli işaret kırmızıdan yeşile döner.Ancak o zaman tencere  içinde  basınç  oluşmaya başlar.


Üç  pişirme seviyesi
İki normal pişirme seviyesine ilave olarak, vitavit® premium  aynı zamanda bir buharda pişirme fonksiyonu  da sunar. Basınçsız çalışır: yiyeceklerinizi  her  zamankontrol edebilir, karıştırabilir ve baharat ekleyebilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi
Yeni trafik ışığı özelliği, düdüklü tencere ile pişirmeyi kolay vegüvenli hale getirmektedir.


Sarı: Ocağın altını kısabilirsiniz. 
Yeşil: Ayarlanan ısıya ulaşıldı ve pişirme süresi başlıyor. 
Red: Isı çok yüksek.


Çok daha güvenli.
vitavit® premium ergonomik bir halka tutacağa sahiptir. Bu, elleriniz yağlıveya ıslak olsa da kapağı güvenli şekilde tutabilmenizi sağlar.

 

Buhar çıkışı kolaylaştırılmış.
Özel buhar boşaltma fonksiyonu buhar çıkışını doğru şekilde kontrol etmenize  yardımcı olur. Artık eliniz ile slaytıtutmanıza gerek yok.


Kolayca taşımak için.
Çıkartılabilir tutacağı tencerenin temizlenmesini ve saklanmasını  kolaylaştırmaktadır. Raflarınızda çok fazlatencere tava varsa bu çok önemli  birözelliktir: tencereler birbirinin içerisine yerleştirilebilmektedir.


CookStar all-stove taban ile.
Bu taban ile, vitavit® premium her ocak için uygundur. Tencere çabuk ve eşit  şekilde ısınır ve enerji tasarrufu bileyapabilirsiniz.

 

Önemli olan her zaman için doğru miktardır.
Tencerenin iç kısmında bulunan pratik doldurma seviyesi göstergesi  sıvının  minimum ve maksimum  miktarını gösterir. vitavit® premium aynı  zamanda litre  cinsinden bir ölçeğe  de sahiptir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Fissler Vitavit Premium 6 Lt Düdüklü Tencere

 
729,90 TL (KDV Dahil)
81,10 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT