Fissler Vitavit Premium 2,5 Lt. Düdüklü Tencere

Ürün Kodu: 2218198

Fissler Vitavit Premium 2,5 Lt. Düdüklü Tencere

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri


Kolay Kapanır.
Kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona yerleştirmek çok kolay.Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması çok çok kolay. 

Güvenli şekilde kilitlenir.
Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman, bir klik sesi duyulur ve tutacak üzerindeki bir  renkli işaret kırmızıdan yeşile döner. Ancak o zaman tencere içinde basınç oluşmaya başlar.


Üç  pişirme seviyesi
İki normal pişirme seviyesine ilave olarak, vitavit® premium  aynı zamanda bir buharda pişirme fonksiyonu  da sunar. Basınçsız çalışır: yiyecekleriniziher zaman kontrol edebilir, karıştırabilir ve baharat ekleyebilirsiniz.


Daha fazla bilgi
Yeni trafik ışığı özelliği, düdüklü tencere ile pişirmeyi kolay vegüvenli hale getirmektedir.


Sarı: Ocağın altını kısabilirsiniz. 
Yeşil: Ayarlanan ısıya ulaşıldı ve pişirme süresi başlıyor. 
Red: Isı çok yüksek.


Çok daha güvenli.
vitavit® premium ergonomik bir halka tutacağa sahiptir. Bu, elleriniz yağlıveya ıslak olsa da kapağı güvenli şekilde tutabilmenizi sağlar.

        

Buhar çıkışı kolaylaştırılmış.
Özel buhar boşaltma fonksiyonu buhar çıkışını doğru şekilde kontrol etmenizeyardımcı olur. Artık eliniz ile slaytı tutmanıza gerek yok.


Kolayca taşımak için.
Çıkartılabilir tutacağı tencerenin temizlenmesini ve saklanmasınıkolaylaştırmaktadır. Raflarınızda çok fazla tencere tava varsa bu çok önemlibir özelliktir: tencereler birbirinin içerisine yerleştirilebilmektedir.


CookStar all-stove taban ile.
Bu taban ile, vitavit® premium her ocak için uygundur. Tencere çabuk ve eşitşekilde ısınır ve enerji tasarrufu bile yapabilirsiniz.


Önemli olan her zaman için doğru miktardır.
Tencerenin iç kısmında bulunan pratik doldurma seviyesi göstergesi sıvının  minimum ve maksimum miktarınıgösterir. vitavit® premium aynı zamanda litre  cinsinden bir ölçeğe de sahiptir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Fissler Vitavit Premium 2,5 Lt. Düdüklü Tencere

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT