Fissler Vitaquick Blue Point Düdüklü Tencere 8 LT

Ürün Kodu: 847190

Fissler Vitaquick Blue Point Düdüklü Tencere 8 LT

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri


Kolay kapanır.
Kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona yerleştirmek çok kolay.Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması çok daha kolay.

 

Güvenli şekilde kilitlenir.
Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman, bir klik sesi duyulur ve tutacak  üzerindeki  bir renkli işaret kırmızıdan yeşile döner.Ancak o zaman tencere  içinde basınç oluşmaya başlar.


İki pişirme seviyesi.
Vitaquick® iki pişirme seviyesine sahiptir. Hassas ayar ince sebzeler veya  balık gibi nazik yiyecekler için kullanılırken,hızlı ayar etler ve sulu yemekler için kullanılır. 

Hassas Pişirme ayarında birinci beyaz halka görünmeden hemen önce  ocağın  ısısı düşürülür. Tüm pişirme süresi esnasında birinci beyaz halka görünür  kalmalıdır.

Hızlı Pişirme ayarında birinci beyaz halka göründükten sonra ocağın ısısı düşürülür.Tüm pişirme süresi esnasında ikinci beyaz halka görünür  kalmalıdır.


Daha fazla bilgi.
İç gövdede minimum ve maximum litre göstergesi su seviyesini ayarlamanıza da  yardımcı olacaktır.


Kolayca saklamak için.
Çıkartılabilir tutacağı tencerenin temizlenmesini  ve  saklanmasını kolaylaştırmaktadır. Raflarınızda çok fazla tencere tava varsa bu çok önemli bir özelliktir: tencereler
birbirinin içerisine yerleştirilebilmektedir.

 

CookStar all-stove taban ile.
Bu taban ile, vitavit® comfort her ocak için uygundur. Tencere çabuk ve eşit  şekilde ısınır ve enerji tasarrufu bile   yapabilirsiniz. 

 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Fissler Vitaquick Blue Point Düdüklü Tencere 8 LT

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT