Fakir Veyron Basic Öko Elektrikli Süpürge

Ürün Kodu: 2298673

Fakir Veyron Basic Öko Elektrikli Süpürge

En geç 24 Ekim Salı günü kargoda.
469,90 TL (KDV Dahil)
52,21 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Üstün performansı, darbelere karşı yüksek dayanma gücü ve özel tasarımıyla fark yaratan Veyron Öko, kusursuz temizlik vadediyor.

 

Yüksek motor gücü ve özel filtre sistemleri sayesinde güçlü bir yarış otomobili gibi performansını sürekli dorukta tutan Fakir Veyron Öko, uzun süreli kullanımlarda bile emiş gücünü kaybetmiyor. Ergonomik yapısı ve dinamik tasarımıyla da fark yaratan Veyron Öko Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi, 800W yüksek motor gücü ve 400W vakum gücü ile evinizi tozlardan arındırarak sağlıklı ortamlar sunuyor.

 

İki farklı filtre sistemi ile emiş gücünü sabitleyen Fakir Veyron Öko?nun yıkanabilen H.E.P.A. 13 filtresi mikrop, bakteri ve ev akarlarının yüzde 99,9?unu hapsederek alerji problemlerini minimum seviyeye çekiyor.

 

Yeni nesil Cyclone filtre sistemi ise toz haznesi içinde hortum etkisi yaratarak hem daha fazla toz yakalıyor hem de kalın ve ince tozları ayrıştırarak H.E.P.A. 13 filtrenin daha uzun süre temiz kalmasını sağlıyor.

 

Fakir Veyron Öko?nun toz torbası gerektirmeyen sistemi 1,5 litre kapasiteli şeffaf toz haznesi ile temizliği pratik hale getiriyor. Hazne dolduğunda kapağı açıp tozları kolayca boşaltabiliyor, su ile yıkayarak tüm kirden kolayca kurtulabiliyorsunuz.

 

Cyclon Filtre: Merkez-kaç kuvvetini kullanarak toz ve kirleri hava ile sıkıştırarak hapseder. Emiş gücü kaybını ortadan kaldırır.

 

 

(High Efficiency Particulate Airfilter) HEPA 13 filtreler havada bulunan yüksek miktarda alerjik astım gibi solunum hastalıklarına yol açan toz akarlarını yakalayabilen ve hapseden filtrelere verilen isimdir. Bu filtre havayı virüs, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden temizlemekle kalmaz, havayı asbest, bakteri, çeşitli toksit tozlardan ve aeosollerden de korur. Yapısı itibariyle havadaki 0,1-0.3 mikron aralığındaki toz zerrelerini %99,95 kadar yakalayabilme özelliğine sahiptir.


Motor Gücü (watt) 850 Pil Voltajı -
Filtre Sistemi Cyclone 
Ses Seviyesi db (A) 71 
Emiş Gücü 400W 
Hepa 13 Hacim / Toz Kapasitesi 1,5L
Performans Motor Gücü 850 
Emiş Gücü 400W 
Hava Akımı Ses Seviyesi dB (A) 71 
Kullanım Kablo Uzunluğu (m) 5 
Boru tipi teleskopic 
Boru Uzunluğu (m) 0,92 
Hortum Uzunluğu (m) 1,8 
Çalışma yarıçapı (m) 8,5 
Taşıma Kolu var 
Park Pozisyonu yatay/ dikey
Hacim / Toz Kapasitesi 1,5L Aksesuar 
Yer Aparatı var Kenar
Köşe Aparatı var
Hassas Yüzey / Mobilya Aparatı yok
Döşeme Aparatı var  
Filtre Filtreleme Sistemi 4.jenerasyon Cyclone Hepa 13 Motor Koruma Filtresi var

Boyut Toplam Ağırlık 7,60kg 
Ürün Ağırlığı 5,60kg 
Ürün ebatları 590 x 398 x 330 mm

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Fakir Veyron Basic Öko Elektrikli Süpürge

 
469,90 TL (KDV Dahil)
52,21 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT