Fakir LS 2000 Estove Nano-Bor Teknolojili Konveksiyonel Elektrikli Isıtıcı-2000w

Ürün Kodu: 2289533

Fakir LS 2000 Estove Nano-Bor Teknolojili Konveksiyonel Elektrikli Isıtıcı-2000w

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

LS 2000 Estove
Nano-Bor Teknolojili Konveksiyonel Elektrikli Isıtıcı
2000 W
Fan
Termostat Ayarı
Devrilmeye karşı devre kesici
Taşıma kulbu
Aşırı ısınma emniyeti
Yüksek ısı konforu
Yüksek enerji verimliliği
4 tekerlek ile kolay manevra

BU KIŞ NANO BOR TEKNOLOJİSİ İLE ISINMAYA NE DERSİNİZ?

80 yıldır kaliteden ödün vermeden tüketicilerle buluşan Fakir, kış yaklaşırken evlerin her köşesini ?Nano Bor Teknolojisi? ile ısıtmaya geliyor.
FAKİR LS 2400 ESTOVE: NANO BOR TEKNOLOJİLİ KONVEKSİYONEL ISITICI

Sadece elektrik fişini prize takmanız yeterli. Nano Bor ile ısınmanın hızlı, kolay, tasarruflu dünyası sizi oldukça şaşırtacak; Nasıl mı?
Bugüne kadar farklı alanlarda alternatif bir çözüm olarak kullanılan Nano Bor Ehp sistemi, ihtiyacımız olan ısıyı saniyeler içinde sağlarken uzun sürede soğuması ile harcadığı elektrik enerjisini de minimuma indiriyor.
EHP sistemi; birçok alanda uygulaması bulunan, ısı borusu (heat pipe) olarak tanımlanan değişik gereçlerin, inovatif hali olarak adlandırılabilir. Sistem prensip itibarı ile bir ısı borusu olarak çalışmakta ise de diğerlerinden farklı olarak, içerisinde fitil ya da ısı iletimini hızlandırıcı herhangi bir bağlantı bulunmamaktadır.
Sistem, EHP içerisindeki katı-sıvı-gaz karışımı (üç faz) ile ısı iletim katsayısının 13 800 W/mK mertebelerine ulaştığı bir kompozisyona sahiptir. Çalışma prensibi; içerisindeki bor partikülleri içeren sıvı kompozisyonunun sıcak ortamdan aldığı ısı ile faz değiştirmesi sayesinde gizli ısısı ile yüksek hızlı ısı transferine olanak sağlamasıdır. Faz değiştirerek sıvı halden gaz haline geçen kompozisyon, soğuk ortama iç ısısını bırakarak tekrar sıvı hale döner (yoğuşma) ve sıcak bölgeye basınç etkileri ile dönerek döngüyü tamamlar. Karışım gaz halindeyken içerisinde bulunan bor partikülleri EHP içinde türbülanslı bir akış gerçekleştirerek ısı transfer miktarını yüksek oranda arttırır.
İşte bu teknoloji sayesinde soğuk kış günlerinde ısınmak istediğiniz fakat daha çok ceplerinizi yakan ürünlerin aksine Fakir LS 2400 Estove fişe takıp açma düşmesine konut verdiğiniz andan itibaren içinizi ısıtacak. Bünyesinde bulunan termostat sistemi ise yakaladığınız bu sıcak ortamı kaybetmemenizi sağlayacak.
Konveksiyonel ısıtıcı ile ısınırken akıllara gelen ilk sorulardan biri de güvenlik önlemleri olmaktadır. Bu konudaki ustalığını gösteren Fakir LS 2400 Estove Devrilme switch?i sayesinde ısıtıcı devrildiği anda devreye girerek herhangi bir acil durum ortaya çıkmasını engelliyor. Aşırı ısınma koruması ve ısınmayan taşıma sapları ise aklınızda oluşacak güvenlik sorularının ötesinde bir önlem sunuyor.
Konfor, tassaruf, emniyet bir araya gelerek ısıtmalı diyorsanız Nano Bor teknolojisine Sahip Fakir LS 2400 Estove Konveksiyonel ısıtıcıyı mutlaka görmelisiniz. Farkı hissedeceksiniz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir

Son Gezilenler


Fakir LS 2000 Estove Nano-Bor Teknolojili Konveksiyonel Elektrikli Isıtıcı-2000w

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT