Ürün Kodu: 2311264

Eyfel Kırmızı Araba Kanvas Tablo - 50x75 cm

En geç 29 Ağustos Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
109,90 TL  (KDV Dahil)
9,16 TL x 12 Ay

Ürün Özellikleri

Ürün ölçüsü:50x75 cm

Şase Kalınlığı: 3cm

 
1. kalite kanvas kumaşı (tual kumaşı)üzerine dijital baskı sonucu oluşturulmuş ve zarar görmemesi için verniksürülerek korunmaktadır.Piyasadaki ucuz vinil kumaşlar asla kullanılmamaktadır.

3 cm kalınlıkta ahşap italyan şaseye yankenarlarda resim devamlılığı sağlanacak şekilde gerildiğinden çerçevesizkullanıma uygundur.

Her parçanın arkasında duvar askıaparatı mevcuttur.
* 100% Pamuklu Kumaş

Kanvas tablolarda ürün kalitesinibelirleyen en temel malzeme kullanılan kumaştır. Tictac Tasarım ürünlerinde,piyasadaki en kaliteli 350 gr. Ve 100% pamuklu sanatsal kanvas kumaşkullanılmaktadır. Kesinlikle ucuz görünümlü pvc, sentetik veya vinil bezlerebaskı alınmamaktadır.

 

* Orijinal HP Boya ve Kusursuz Baskı

Tictac Tasarım görselleri, en yeniteknolojiye sahip HP makinelerde orijinal su bazlı ve solvent içermeyen HPboyaları ile yüksek çözünürlükte baskı alınmaktadır.

Yine su bazlı ve sağlığa zararlıherhangi bir madde içermeyen yüzey kaplaması ile tablonuz yıllar sonra bile ilkgünkü canlılığını koruyacak şekilde teslim edilmektedir.

 

* Kaliteli Ahşap Şase

Tictac Tasarım tabloları ürün boyutunabağlı olarak 2x3 veya 3x4 cm ölçülerinde, esneme yapmayan tamamen kurutulmuşahşap şaselerden üretilmektedir.

Tablolarımızın üretim aşamasındakesinlikle MDF ve benzeri dayanıksız ve sağlıksız malzemelerkullanılmamaktadır.

Kanvas Baskılarımızın şase üzerindebeklentileriniz doğrultusunda gözükmesi için her şase benzersiz bir özenleüretilmekte olup köşeleri ömür boyu dayanıklılık için zımba ile değil agrafçivileri ile birleştirilmektedir.

 

* Kaliteli Uzman İşçilik

Her tablo, yan kenarlarında resim devamedecek şekilde gerdirilir. İtalyan şaseleme denen bu yöntem ile tablolarınızçerçevesiz olarak duvarlarınızda daha hoş bir görüntü oluşturmaktadır.

Yan kenarlarda istenmeyen beyaz, düzrenk veya zımba görüntüleri oluşmaz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Eyfel Kırmızı Araba Kanvas Tablo - 50x75 cm
 
109,90 TL (KDV Dahil)
9,16 TL x 12 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT