5,99 TL

30,90 TL

19,90 TL

21,99 TL

54,99 TL


Evcil Hayvan Gereçleri


İlginizi Çekebilir

Tekzen'in evcil hayvan gereçleri kategorisinden evlerinizi paylaştığınız dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını alabilirsiniz. Akvaryumdan tüy toplama taraklarına, tuvalet eğitim kitlerinden kuru mamalara kadar birçok evcil hayvan malzemeleri beğeninize sunuluyor.

 

Evcil hayvan gereçleri alt kategorisinde yer alan akvaryum başlığında, farklı tasarımdaki akvaryum kabinleri örneklerini bulabilirsiniz. Bakım ve sağlık alt başlığında, kedi ve köpeğinizin kaybolması durumunda onları takip etmek ve bulmak için kullanacağınız araç içi koruma güvenlik ürünlerine erişebilirsiniz.

 

Hamster alt kategorisinde hamsterınızın günlük aktivitelerini yaparken gözden kaybolmasını engelleyecek değişik ebatlarda kafeslere ve beslenmesi için özel üretilmiş hamster yemlerine sahip olabilirsiniz. Köpek alt kategorisinde, köpeğinizi gezdirirken daha rahat hareket etmesini sağlayan, farklı ağırlıktaki köpekler için üretilmiş uzayan tasma seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Çim görünümlü, sıvıyı hapsedip, kokuları engelleyen köpek tuvalet eğitim kitlerine, ölü tüyleri alıp tüy dökülmelerini minimum seviyeye indiren tüy toplama taraklarına erişebilirsiniz. Köpeğiniz için zararlı madde içermeyen ve ses çıkaran oyuncaklarla köpeğinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Antialerjik yapıdaki pürüzlü yüzeyi ile köpeğinizi yıkarken aynı anda masaj yapabileceğiniz ve kan dolaşımını hızlandırarak sağlıklarını korumaya yardımcı olabileceğiniz köpek yıkama eldivenleriyle banyo vaktinizi neşeli hale sokabilirsiniz.

 

Evcil hayvan gereçleri ana kategorisi altında bulabileceğiniz kedi başlığında, tamamen doğal malzemeden üretilmiş, sıvı ve kokuyu hapseden kedi kumlarına, farklı renklerdeki kedi taşıma sepetlerine, kuru mamalara, oyuncaklara,bakım sağlık ürünlerine, kedi kumu, köpek kumu, köpek maması ve kedi mamasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kuş alt kategorisinde ise farklı ebatlardaki renkli kuş kafeslerini ve kuş yemlerini temin edebilirsiniz.

 

Tekzen ayrıcalığı ve güvencesi ile bu kategorideki onlarca evcil hayvan malzemeleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, can dostlarınızla daha sağlıklı ve keyifli bir yaşam sürebilirsiniz.

MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız
Canlı Destek