1 / 40 Ürün Gösteriliyor.

Bir mutfağın başköşesinde yer edinerek olmazsa olmazlar arasında sayılabilecek birbirinden şık ve kullanışlı çaydanlığa, züccaciye kategorisinin altında bulunan çaydanlıklar bölümünden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İşlevinin yanı sıra görüntüyü de ihmal etmeyen rengârenk ve desen desen modeller mutfağınızda yer almayı bekliyor.

 

Modeller arasında; parıltısıyla ünlü kristal takımlar, yer kaplamaması ve pratikliğiyle bilinen mini setler, birbirinden şık desenleri üzerlerinde taşıyan modeller ve çayın lezzetini taşımadaki ustalığı ile ün salan semaverler bulunuyor. Tercih edeceğiniz ürünü, kullanım şekillerinizi ve alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak seçebilirsiniz. Çok sık çay yahut da sıcak su tüketen, kalabalık nüfuslu bir aileye sahipseniz; suyu daha geç soğutan porselen çaydanlıklar veya geniş haznesi ile semaverleri tercih edebilirsiniz. Daha küçük yahut da az çay tüketen bir aileye sahipseniz de, daha minik setleri mutfağınızda yer açabilirsiniz.

 

Özkent, Cats by Luyano, Schafer, Fidex Home gibi kaliteli ürün sunan markalar tarafından tasarlanmıştır. Kategoride alışılagelmiş çaydanlıklar haricinde, özgün ve sıra dışı ürünler de bulunuyor. Fil, kedi, kalp gibi figürlerin şeklini taşıyan demlikler; orijinallikleri ve tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bu gibi farklı tasarımları, çeyizler için kullanabilirsiniz. Bunların haricinde, dekoratif özellik taşıyan cam çaydanlıklar da öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Estetik demlikleri, şık görünüşleri ve kullanışlı yapıları ile özel günleriniz için saklayabilir, geri kalan zamanlarda vitrininize yerleştirerek sergileyebilirsiniz. Çaydanlık modelleri dışında çay süzgeci gibi ürünlere de göz atarak çay keyfinizi rahatlığa kavuşturabilirsiniz. Çay demlerini çayınızın içerisinde sevmiyorsanız da içerisinde süzgeç taşıyan birçok seçenek sizler için Tekzen güvencesiyle halihazırda bulunuyor. Ürün özelliklerini incelemek için üzerine tıklayabilir ve dilerseniz kolaylıkla satın alabilirsiniz.

MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız
Canlı Destek