1 / 1 Ürün Gösteriliyor.

Teknolojinin mutfakta kendini gösteren ürünlerinden elektrikli bıçaklar, kullanım amaçlarına göre farklı kategorilerde sunuluyor. Elektrikli ekmek bıçağı; ekmek dilimlemeyi kolaylaştırırken, elektrikli et bıçağı ise et kesmeyi daha zahmetsiz bir hale getiriyor. Elektrikli bıçak seti; farklı amaçlara yönelik farklı boylarda sunulan elektrikli mutfak bıçağını bir arada sunuyor. Bu kategoride ele alınan elektrikli bıçak bileme makinesi de bıçakları pratik şekilde keskinleştiriyor. Akülü elektrikli bıçak çeşidi olan cordless knife, kabloya dolanma derdini kaldırarak çok daha esnek hareket kabiliyeti kazandırmasıyla tercih ediliyor. Ayrıca, kayıpsız başarılı dilimleme sağlayan dilimleme makineleri ile de en yüksek derecede verim yakalayabilirsiniz.

 

Elektrikli mutfak aletleri kategorisinde sunulan elektrikli bıçaklar ile hem çok az enerji sarf ederek kısa sürede kesme işlemini gerçekleştirebilir, hem de ince ve düzgün kesimi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Donmuş ürünleri çözerken, elektrikli bıçaklar ile kolayca kesebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde mutfakta zor görünen birçok işin üstesinden pratik şekilde, zahmetsizce gelebilirsiniz.

 

Elektrikli bıçak fiyatları ürünlerin marka ve model özelliklerine göre farklılık arz ediyor. Paslanmaz çelikten üretilen modeller, her zaman pırıl pırıl ışıldayan, sağlıklı bıçaklar kullanmanıza imkan tanıyor. Bıçak koruyucusu olan modeller ile bıçak sağlıklı şekilde muhafaza edilirken, kendi kendine bilenen modeller ile elektrikli bıçak bakım derdi ortadan kalkıyor. Güvenlik düğmesi taşıyan ürünlerle, kesim sonrası cihazın kendi kendine çalışmayacağından emin olabilirsiniz.

 

Bluehouse, Tefal gibi markaların kaliteli ürünlerine Tekzen aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Elektrikli bıçakların temizliğini yaparak düzenli bakım sağlayabilir, böylece cihazların ömrünü uzatabilirsiniz. Kullanım amacınıza uygun ürünleri seçerek hemen satın alabilir, dilimlenmesi zor ürünleri kolayca dilimleyebilirsiniz.

MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız
Canlı Destek