169,90 TL

Masa Lambaları

Aplikler

Grup Priz ve Uzatma Kablosu

62,99 TL'den başlayan fiyatlar


Elektrik & Aydınlatma


İlginizi Çekebilir

Eviniz ve iş yeriniz için kullanışlı elektrik - aydınlatma malzemeleri, Tekzen, Tekzen Home, Philips gibi kaliteli ve güvenilir firmaların ürünlerinin yer aldığı kategoride sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

Birbirinden şık ve kullanışlı abajur, avize, aplik, armatür, masa ve gece lambası, çocuk odası, dış mekân ve bahçe aydınlatmaları gibi pek çok ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca güneş enerji sistemleri, güvenlik sistemleri gibi pek çok alt kategorideki ürünlerle de burada buluşabilirsiniz.

 

Ev ve iş yerlerinizi aydınlatmak, özel alanlarınızın güvenliğini sağlamak, konforunuzu artırmak gibi amaçlarla kullanabileceğiniz lamba, priz, güvenlik kamerası, alarm gibi ürünleri, alacağınız yerin özelliklerine ve kullanım amacına göre seçebilirsiniz. Örneğin geniş mekânlar için güçlü floresan lambaları, oda, ofis gibi belirli bir bölgenin aydınlatma ihtiyacını karşılamak için ise enerji tasarruflu lambaları tercih edebilirsiniz.

 

Aydınlatma ihtiyacını gidermek ve mekâna şık bir görünüm kazandırmak için farklı modellerdeki elektrik - aydınlatma elemanları arasından dilediğiniz abajur modellerini, abajur şapkasını, lambader şapkası ve priz modellerini tercih edebilirsiniz. Zevkinizi yansıtan bir avize ile salonunuza güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Masa lambaları ve yer – duvar aydınlatmaları için ise renkli led lambaları seçebilir ve renkli ışıklarla güzel bir görünüm yaratabilirsiniz.

 

Bu kategorideki ürünlerle hem gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayarak dekorasyonunuza hoş bir hava katabilir hem ev ve iş yerlerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Güvenlik kamerası, alarm sistemleri, dedektörler ve sensörler gibi güvenlik sağlamaya yarayan araçlar sayesinde, iç ve dış mekânlarda emniyeti artırabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi sayesinde elektrik - aydınlatma kategorisindeki farklı seçenekleri görüp birbiriyle kıyaslayarak değerlendirebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünleri kısa sürede satın alarak güvenle kullanabilirsiniz.

MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız
Canlı Destek