Ürün Kodu: 2885742

Eclectia İsobond Likit Glass Sıvı Cam Şefaf  Su Yalıtımı 4 kg Cam

En geç 20 Ocak Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
378,00 TL  (KDV Dahil)
42,00 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

İsobond Likit Glass Sıvı Cam Şefaf  Su Yalıtımı 4 kg CamÜrün Özellikleri Tanıtımı

İsospring LİKİT IQUID GLASS SIVI CAM; Seramik, mermer, granit, fayans, porselen, doğal taş, beton vb ahşap, galvaniz sac, alüminyum vb. yüzey kaplamaları üzerine kolayca uygulanabilen, yapışması mükemmel, UV dayanımlı, kimyasal ve fiziksel dirence sahip, iki bileşenli, şeffaf ve transparan zemin su yalıtımı kaplamasıdır. Yüksek kimyasal ve fiziksel dirence sahiptir. Üstünde yürünebilir, dayanıklı ve kaydırmazdır.

Su yalıtımı sağladığı gibi uygulandığı yüzeyin dekoratif görüntüsünü bozmaz cam gibi görünümlü ve kırılgan değildir. Çift bileşenli bir üründür. Dış hava koşullarından etkilenmez zamanla sararma, solma ya da kalkma yapmaz. Özellikle balkon, teras, banyo, havuz gibi zeminlerde doğan yalıtım problemlerinin çözümünde mevcut kaplamanın görüntüsünü bozmandan ve zarar vermeden yüzeye kolayca uygulanıp su yalıtımı sağlar. Solvent bazlı, iki komponentlidir. Kuruduktan sonra şeffaf, elastik, eksiz, ek yersiz bir katman oluşturur.


Uygulama Alanları

Seramik, mermer, granit, fayans, porselen, doğal taş, beton vb.. ahşap, şap, galvaniz sac, alüminyum vb.. yüzey kaplamalarında ,taş kaplı dış cephelerde, Cam, cam tuğla

Seramik, cam, mozaik kaplı süs havuzlarında geniş kullanım alanına sahip bir ürünümüzdür. Emici yüzeylerde tozumayı engellemeye yardımcıdır.


Uygulama Talimatı

Yüzey hazırlığı: Uygulanacak yüzeylerdeki, sıvı cam ile zemin arasında, sıvı camın yüzeye yapışmasını engelleyebilecek her türlü yağ, toz, kir, pas ve benzer maddeler tümüyle temizlenmelidir. Üzerine sıvı cam uygulaması yapılacak eski boyalı yüzeylerde boya bozuk ve kabarmış durumdaysa tümüyle kazınmalıdır. Kalıntılardan arındırılmalı, temiz ve kuru olmalıdır. İyi bir verim için yüzey temizliği çok iyi yapılmalıdır. Zımparalanmış yüzey sıvı cam uygulaması için daha iyi mekanik özellik sağlar ve sıvı camın yüzeye daha iyi yapışmasına yardımcı olur. Yağmurlu havalarda açıkta uygulanmamalıdır.


Uygulama Şekli

Uygulama öncesi iki bileşen A bileşeni içerisine, B bileşenin tamamı katılarak verilen oranlarda ve ağırlıkta iyice karıştırılmalıdır. İki bileşen ancak tam bir karışım durumuna geldiğinde istenilen reaksiyona girebilir. Karışım ömrü ortalama 1 saattir. Hazırlanan karışım fırça, rulo veya püskürtme tabanca ile uygulanır. Uygulanacak yüzey sıcaklığı en az 5°C, Ortam sıcaklığı 15-35°C aralığında olmalı, Nem oranı %80 i geçmemelidir. Katlar arasında bekleme süresi 24 – 48 saat/20°C olmalıdır. En iyi performans için 2 veya 3  kat olarak uygulama yapılmalıdır.


Sarfiyat/Tüketim

0,15 -0,20 kg / m2 ( tek kat ) 2 malzemede hazırdır, su ile inceltilmez. Birbirine katılıp karıştırılarak kullanılır. Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 24 saat korunmalıdır.


Kuruma Süresi

20°C de 4 – 8 saat, uygulanan yüzeye, uygulama dolgunluğuna ve neme bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Sertleşme Süresi 20°C 18 - 24 saat,  (havanın bağıl nemi  %80 den aşağı olmalıdır.) zemin nemine dikkat edilmelidir. Tam kür reaksiyon süresi; 7 gün Katlar arası bekleme süresi 24 – 48 saattir. Tam kuruma 24 saattir, bu değerler ortam koşullarına göre değişebilir.


Saklama/Depolama Şartları

Doğruda güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.


Sağlık Emniyet

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Uygulama esnasında, iş ve işçi sağlığı kurallarına uygun iş elbisesi, koruyucu eldiven, gözlük ve maske kullanılmalıdır.

Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.


Renk: Transparan, Şeffaf

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Eclectia İsobond Likit Glass Sıvı Cam Şefaf  Su Yalıtımı 4 kg Cam

 
378,00 TL (KDV Dahil)
42,00 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT