Duvar Stickerı Kumaş Luna-dp-165

Ürün Kodu: 823641

Duvar Stickerı Kumaş Luna-dp-165

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri


Evlerimizde ki kullandığımız eşyaların aşağı yukarı çoğu kumaşla ilgilidir. Öyle ki bugüne kadar evin en soğuk görüntülü olan yerlerinden biri duvarlar dahi yeni çıkan sıcak görüntülü çoğunlukla kumaş görüntüsü verilmiş olan duvar kağıtları ile kaplanmaktadır.İşte bu trende uygun olarak üretilmiş "Kumaş Duvar Sticker"' ları tam evinize göre.Evinizin genel atmosferine uygun olan bu stickerlarla duvarlarınızın havasını derinliğini kolay nispeten ucuz bir şekilde değiştirebileceksiniz.

Kumaş Duvar Stickerı Uygulama
1- Ürün duvara elle bastırılarak arada kalan havanın çıkması sağlanarak yapıştırılır.
2- Bu ürün duvar boyasına zarar vermemesi rağmen, boyanın uygulanmasına bağlı olarak noktasal bazda bazı boyaların zedelenmesine neden olabilir. Bu nedenle sticker duvarda görünmeyen bir yerde denenmelidir.
3- Ürünün birbirine yapışmaması için azami dikkat gösterilmelidir.
4- Ürünün tozunu alabilirsiniz fakat kuvvetli silmeye dayanıklı değildir. Çünkü duvara iz bırakmadan çıkartılmasına yetecek kadar yapışkan içermektedir.Bu nedenden dolayı kuvvet uygulanması durumunda duvardan çıkabilir.

Temizlik

1-Ürün duvara uygulandıktan sonra toz bezi ile tozu alınabilir.
2-Ürünü su ile temas ettirmeyiniz.

Dikkat: Her türlü solvent (aseton, alkol, tiner vb.) ürüne zarar verir. Temizlik için her hangi bir aşındırıcı yüzey temizleme maddesi kullanmayınız. Ürün yıkanmaz, kuru temizleme yapılmaz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Duvar Stickerı Kumaş Luna-dp-165

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT