Dr. Otto Visco Queen Visco Yatak 150x200

Ürün Kodu: 2316775

Dr. Otto Visco Queen Visco Yatak 150x200

En geç 3 Kasım Perşembe günü kargoda.
625,28 TL (KDV Dahil)
69,48 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Ürün Özellikleri :

 

·        5 cm 75DNS kalınlığında Visco elastik katmana sahip Dr.Otto Queen Serisiyatağınız,üzerindeki yüksek yoğunluklu visco katman sayesinde vücut basıncınadaha duyarlıdır.Bu sayede vücudunuz ve yatağınız arasındaki tüm boşluklardoldurularak uyku rahatlığınız en yüksek kalitede sağlanır.

 

·        Dr.OttoQueen Serisi, %100 Pamuklu Organic Sertifikalı Örme Kumaş sayesindekendi kendine solunum yaparak,hem sağlığınıza hem de çevreye duyarlı bir halegetirilmiştir.

 

 

·        Yatağınyüzeyine dokunduğunuz zaman kumaşın doğal yapısını rahatlıklahissedebilirsiniz.

 

·        Yataklardakullanılan %100Pamuklu Organic Sertifikalı Örme Kumaş, yatak konforuve uyku keyfiniz en üst düzeye çıkarmaktadır.

 

 

·        Doğalve sağlıklı malzemelerden oluşan yataklarımızın üzerinde kullanılan Dr.Otto%100 Organic logolu örme kumaş kullanılmaktadır.

 

·        ÜrünlerimizCe Medikal Sertifikasına sahiptir.


 

Ölçüler

80X180 / 90X190 / 90X200 / 100X200 / 120X200 / 140X190 / 150X200 /160X200 / 180X200

Visco Akıllı Sünger

 5cm - 75Dansite Visco

Kuştüyü Elastik Sünger

 3cm - 25 Dansite Kuştüyü

Destekleyici Soft Sünger

 14cm - 32 Dansite Soft Sünger

Kumaş

 %100 Pamuklu Organic Sertifikalı Örme Kumaş

En Geç Teslimat Süresi

 5 Gün

Kargo Ücreti

 Ücretsiz (Tüm Türkiye)

Garanti Süresi

 3 Yıl

Gönderim Şekli

 Rulo halinde sevk edilmektedir.

Toplam Yatak Yüksekliği

 22cm

 

 

Hediyeler:

 

Çift Kişilik  Yorgan + 2 Yastık + MicrofiberSıvı Geçirmez Alez

 

Dr. Otto Visco Queen Yatak Kullanımı ve Önerileri Hakkında

 

1 )Yatağınız sert ve düz bir zemin üzerine yerleştirin. Yatağınızı yaylı yada aralıklı somya üzerine yerleştirmeyiniz. Sert zemin ile yatağınızın arasınayumuşak malzeme ( yün,yatak; v.s. yorgan ) koymanız. 

 

2 )Yatağınız ile yatağınızı koyacağınız baza veya karyola aynı ebattaolmalıdır.Yatak baza veya karyolanın üzerine tam uyumlu halde oturmalıdır.Kenarlardan sarsmamalıdır.

 

3 )Yatağınızın üretiminde kullanılan malzemeler sizin rahatlığınız içinözel olarak tasarlanmıştır.  Yatağınızı, kullanmaya başladıktan sonra ilküç ay süresince iki hafta bir bir ayak ucu baş ucuna gelecek şekilde 180 derecedöndürünüz. Yatağınızı yaz ve kış mevsimine göre 2 kullanım sunmaktadır. Yazınsünger kısmında yazın ise visco kısmında uyuyabilirsiniz.

 

4 )Yatağınızı boylamasına yatırarak aşağından yukarıya doğru dik konumdataşıyınız. Bu yöntem her taşımada size kolaylık sağlayacak, hem de yatağınızıtaşıma sırasında meydana gelebilecek kazalardan koruyacaktır.Yatağınızı tekbaşınızataşımayınız ve çevirmeyiniz. Bu durum sakatlanmalara neden olabilir.

 

5 )Yatağınızı temiz tutunuz. Yatağınızın üzerine koruyucu ped ( alez )koymanızı tavsiye ederiz. Bu yöntem yatağınızın toz ve mite tutmasınıazaltacağı gibi,temiz ve yeni kalmasını da sağlayacaktır.

 

6 )Yatağınızın üzerinde yakıcı ve yanıcı maddeler kullanmayınız (Sigara,ütü v.b.)

 

7 )Yatağınızı ıslak bez ve kimyevi maddeler ile silerek ıslat mayınız.Uçucu temizleme maddeleri ile temizleyiniz.  Ağartıcı temizlik malzemelerikullanmayınız.

 

8 )Yatağınızda düzenli olarak ilk 3 aydan sonra ayda bir kere ters düz veya başucu ayak ucu şeklinde sürekli değiştiriniz. Böylece yatak ömrü 2 ve ya 3kat uzayacak

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir

Son Gezilenler


Dr. Otto Visco Queen Visco Yatak 150x200

 
625,28 TL (KDV Dahil)
69,48 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT