}

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Dji Goggles Racing Edition

 

DJI Goggles, daha iyi görünümlü ve daha güçlü bir ürüne sahip. Böylece FPV yarışını klasik tarzda kısıtlamalar olmaksızın yaşayabilirsiniz. DJI Goggles Racing Edition (RE), yüksek kaliteli kırmızı deri ile kaplanan dolguyla birlikte, yeniden tasarlanmış metalik mat siyah visor ve kafa bandına sahiptir. Yarış için hassas bir şekilde tasarlanmış olan DJI Goggles RE, bir OcuSync video aktarım modülü ve bir dijital video sinyali iletmek için birlikte çalışan yüksek performanslı bir kamera modülü ile uyumludur.

 

Dji Gogless üstün hız, kararlılık ve netlikle FPV görüntüleme sunar. OcuSync Video İletim Modülü, 2.4 ve 5.8 GHz çift bantlı dijital görüntü aktarımı sunar ve gecikme süresi en az 50 ms ve maksimum 7 km’ ye kadar kontrol mesafesi sunmaktadır. 1280x960 HD iletim ve otomatik Frekans Atlamalı Yayın Spektrumu ( FHSS ) iletim gibi bir dizi güçlü özellik barındıran bu modül, ileri teknoloji ve özellikler ile çeşitli kurulumları harekete geçiren barici modüller Dji Goggles RE benzersiz olan sürükleyici drone yarışını elde edin .


12 Seçilebilir İletim Kanalı

Düşük parazit bulaşan iletim kanallarına erişim, özellikle çoklu uçaklar eşzamanlı uçarken rekabetçi FPV yarışında başarının anahtarıdır. Girişimden etkili şekilde kaçınmak için elle 12 iletim kanalı arasından seçim yapın.


Kablosuz parazitle karşılaştığınızda, OcuSync Modülü engellenmeyen yayını korumak için 2.4 ve 5.8 GHz kanalları arasında hızlı ve otomatik olarak geçiş yapar.

Dji Goggles RE veya Ekstra Denetleyici’ nin iki çiftini bağlayın. Ekstra bir DJi Gözlük çifti ile bir seyirci, pilot ile aynı perspektiften drone yarışının heycanını yaşıyabilir. İkinci bir kullanıcı, plotun FPV’sini bir Mavic Kontrol Cihazı ile bir akıllı telefondan da görebilir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


DJI Goggles Racıng Edition

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT