Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Dikiş Makineleri Aksesuarları


Dikiş makinesi ve aksesuarları denince Singer, Premier, Goldmaster gibi öncü markaların ürünleri akla geliyor. Hayatı kolaylaştıran bu ürünler arasında kazak tüy temizleme cihazı bulunuyor. Kazak tüy temizleme cihazı sadece kazaklardaki tüyleri değil aynı zamanda da hırka, ceket ya da koltuk gibi tüylenmeye müsait ürünlerinde temizliğini kolaylıkla yapabiliyor. İnce kumaş yüzeylere zarar vermeyen tüy temizleme cihazları oldukça uzun bir şarj süresi bulunuyor. Bu ürünleri pil ile çalışan modellerini de temin etmek kolaylaşıyor. Hafif yapıları sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor.


Ergonomik tasarımları sayesinde kolay kavrama avantajı sağlayan tüy temizleme cihazları farklı ebatlarda üretiliyor. Ürünlerin markalarına ya da tasarımlarına göre kullanım süresi de değişiklik gösteriyor. Ortalama 30 dakika ile 8 saat arasında değişen bir kullanım süresinden bahsetmek mümkün oluyor. Kullanım sonrası ürünleri temizlemek için temizleme fırçası da bulunuyor. 


Dikiş makinesi aksesuarları arasında Singer markasının dikiş çantasını da temin etmek mümkün oluyor. Şık bir tasarıma sahip olan ürün plastik malzemeden üretiliyor. Bu da ürüne taşıma kolaylığı kazandırıyor. Ergonomik bir tasarıma sahip olan çanta modelleri fonksiyonelliği ile de dikkat çekiyor. Dikiş çantaları zig zag cihazlarda kullanılabileceği gibi elektronik cihazlarda da kullanılabilir. 


Kategorinin en önemli ürünlerinden biri olan toplu iğneler de bulunuyor. Özellikle renkli toplu iğneler kullanım avantajı kazandırıyor. Ürünler arasında mini el dikiş makinesi de bulunuyor. Bunun yanı sıra kabin içinde klasik ayak pedallı ürünler de temin edilebiliyor. Daha pratik bir kullanım imkanı sağlayan modern tasarımlı ürünler desen programı özelliği ile tasarlanıyor. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT