Ürün Kodu: 2333388

COGHLANS Su Filitresi

En geç 21 Aralık Cuma günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
272,14 TL  (KDV Dahil)
30,24 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

 

COGHLAN'S  Water Filter

 • Taşınabilir, hafif ve verimli portatif su filtreleri,
 • Kolayca (Giardia) su parazitlerini diğer amip türlerini doğrudan  filtre edilebilir.
 • Hafiftir filtrasyon açısından etkili sistemi vardır. Birimi kapalı bir kartuş filtresi, pompa, 24 "(60 cm) deşarj tüpü, 14" (35.5 cm) adaptör tüp ve 6 "(15,2 cm) plastik bölüm oluşmaktadır . Filitre suyun tadını ve kokusunu eksi yönde etkilemez.

Kullanım Talimatları

 

Pompa;

Deşarj hortumunu (3.nolu parça ) pompa (2.nolu parça) başındaki konik deliğin içine yerleştirin. Ağırlıklı ucu bir kaba koyun.Filtrenin(1.nolu parça) üzerindeki 38 mm.Lik hortumun üzerine pompa şaftının alt ucunu bastırarak filtreyi pompaya bağlayın.

 

Filtreyi su kaynağına daldırın.

 

Pompanın pistonunu yukarı çekin. Böylece su filtrenin içinden yukarı doğru çekilir. Pistonu bastırarak suyu borunun içinden kaba aktarın. En iyi sonuç için akış hızı 1litre/1.5 dakika yı geçmemelidir.

 

Dikey çalışma bilyalı valflerin düzgün çalışmasını sağlayacaktır.

 

Pipet olarak kullanım;

Filtreden 38 mm.lik hortumu sökün.

Filtrenin tepesine 15 cm. lik "pipet” (4.nolu parça) hortumunu yerleştirin.

Fitreyi doğrudan su kaynağına daldırın ya da kolaylık sağlamak için suyu başka bir kaba koyun ve filtreyi daldırın.

Hortumu pipet gibi kullanın.

 

Su Kaynağı Seçimi;

Su kaynağı ne kadar temiz olursa filtrenizin optimum performansla çalışmasına o kadar çok yaklaşırsınız. Aynı zamanda filtrenizin ömrünü artırırsınız.

Uygun olduğunda ağır katıların bir kaba yerleşmesine ve ardından kabın tepesinden pompalanmasına izin verin. Eğer zaman kısıtlı ise bir kahve filtresinde ön filtreleme yapın. Filtrenin kapasitesini ve ömrünü önemli ölçüde azaltacağı için çamurlu suyu filtrelemekten kaçının.

 

NOT: Coghlan’s Su Filtresi, Giardia gibi parazitleri ve tenya gibi kurtları filtreler. Fakat bakteri ve viruslere karşı bir koruma sağlamaz. Eğer herhangi bir sebeple kontaminasyon şüpheniz varsa suyunuzu Coghlan’s Antiseptik İçme Suyu Tableti ile işleme tutmanızı tavsiye ederiz.

 

Filtre Değiştirme;

Filtre ve muhafazası birbirinden ayrı tutulmamalıdır. Filtre elemanının her iki ucunda küçük boyutlu varyasyonları karşılayan ve yine filtre elemanının by-pass edilmesini önleyen elastromerik bir conta bulunmaktadır.

Biriken çökeltiler ve mikroorganizmalar akışı önemli ölçüde kısıtladığında filtrenin değiştirilmesi gerekir. Yedek filtreler yerel tedarikçi aracılığı ile temin edilebilir.

 

Saklama Koşulları;

Sık kullanılan filtre, biriken mikroorganizmaların oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ünite kısa bir süre saklanacaksa (haftalarca), filtreyi plastik torbaya koyup buzdolabında saklamak önerilir. Depolanırken filtredeki mikroorganizmaların üremesi, ünitenin sirke veya seyreltilmiş bir ağartıcıyla (1 cay kaşığı ev tipi çamaşır suyu ve 4 litre su karışımı) yıkanmasıyla daha da azaltılabilir. Bu çözümlerin her ikisi de, filtre kullanılmadan önce temiz su ile kolaylıkla filtreden dışarı akıtılır.Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


 • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
 • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
 • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
 • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
 • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
  garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


COGHLANS Su Filitresi
 
272,14 TL (KDV Dahil)
30,24 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT