CLEANVAC

Cleanvac Oto Köpük Makinası Expo 60

Ürün Kodu: 2281166
Ortalama kargoya veriliş süresi: 3 İŞ GÜNÜ  
 • Garanti : 2 Yıl
Kargo Bedava

KDV Dahil Ürün Fiyatı 509,90TL

Taksitli Fiyatı 56,66TL x 9 Ay

Havale EFT Fiyatı 494,60TL / %3 indirim

Köpük Ve kimyasal Püskürtme makinaları Her türlü aracı fırçasız ve süngersiz temizleyebilme imkanı sağlar çalışma basıncı 4 BAR,Tank hacmi 60 litredir Emniyet ventili ve basınç ayar regülatörüne sahiptir

Ürün 50 lt kompresör ile çalışabilmektedir 

Bu makine imalatçı firma tarafından deterjanlı bir şekilde araç temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu makine sadece tasarlanmış olduğu amaç doğrultusunda kullanılmalıdır. Tasarlanmış olduğu amaç dışında kullanılması tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Mantık dışı kullanım örnekler şunlardır. Tabanca ile çalışmaya uygun olmayan yüzeylerin temizlenmesi. İnsanların, hayvanların, elektrik cihazlarının ve makinenin kendisinin yıkanması. Uygun olmayan deterjan ve kimyasalların kullanılması. Çalışma esnasında tabanca ucundaki nodulun bloke edilmesi. İmalatçı firma uygunsuz, hatalı ve mantık dışı kullanımlardan doğabilecek olası zararlardan sorumlu tutulamaz. UYARILAR ÖNLEMLER Makinelerimiz güvenlik hususunda yürürlükte olan kurallara uygun olarak üretilmektedir. Kullanıcı yürürlükte olan kurallar gereğince makinelerimizin kullanma şartlarına özellikle tanımlanan sınıflandırmaya uymalıdır. Makinelerimiz fabrikada ayarlanır ve içinde bulunan güvenlik ayarları yapılmış tır. Ayarların değiştirilmesi tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Makineniz daima sağlam ve düz bir zemin üzerinde kullanılmalıdır. Çalışma esnasında oynatılmamalıdır. Makine üzerine herhangi bir kaynak yapmayınız. Makinenizi aşındırıcı veya potansiyel olarak patlayıcı (buhar-gaz) bulunan ortamlarda kullanmayınız. Yanıcı ve parlayıcı maddeler kullanmayınız. Makine üzerine kendi aksesuarlarının haricinde ekipman ilave etmeyiniz.


DETERJAN DOLDURULMASI
Tavsiye edilen ürün arasından gerçekleştirilecek yıkama tipine uygun olanı seçiniz ve bunu ürün ambalajının üzerinde belirtilen uyarılar doğrultusunda sulandırılmış deterjan kullanınız.

KİREÇ GİDERME
Sudaki kireç kazan ve sarmal boru içinde biriktiğinden ve zamanla sarmal borunun tıkanmasına neden olduğundan periyodik olarak kireç giderme işleminin yapılması gereklidir. Bu işlemi yetkili teknik servislerimizden birinde yaptırınız.Bu şekilde hem tasarruf edeceksiniz hem de makinenizin etkinliğini artıracaksınız.

DİKKAT...
Makine temiz su ile çalışmalıdır. Kirli veya kumlu sular, aşındırıcı, sulandırıcı kimyasal ürünler makineye ciddi zararlar verirler. Yukarıda belirlenenlere uyulmaması imalatçı firmayı her türlü sorumluluktan muaf kılar ve makinenin ihmalkarlık çerçevesinde kullanılmış olduğunu gösterir. SU FİLTRESİNİN TEMİZLİĞİ Su filtresini temizleyiniz ve olası kirlerden arındırınız.

BASINÇ MEMESİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ
Çalışmaya bağlı normal aşınmaya maruz bir komponent olduğundan tabancanın üzerine monte edilen basınç memesinin periyodik olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Aşınma genellikle makinenin çalışması esnasında basınç düşüşü ile anlaşılabilir. Olası bir değiştirme işlemine ilişkin bilgiler için imalatçıya veya teknik servise danışınız.


Cleanvac Oto Köpük Makinası Expo 60

KDV Dahil Ürün Fiyatı: 509,90TL

Adınız Soyadınız:  
Email Adresi:     
Yorumunuz:  
Bonus Taksit Sayısı
Bonus : 56,66 TL x 9
CardFinans Taksit Sayısı
CardFinans : 72,84 TL x 7
Maximum Taksit Sayısı
Maximum : 84,98 TL x 6
Advantage Taksit Sayısı
Advantage : 56,66 TL x 9
World Taksit Sayısı
World : 72,84 TL x 7
Axess Taksit Sayısı
Axess : 72,84 TL x 7
Paraf Taksit Sayısı
Paraf : 63,74 TL x 8

İlginizi Çekebilir

Bu Ürünü İnceleyenler Bunları da İnceledi

 • Bonus Taksit Sayısı
 • World Taksit Sayısı
 • Maximum Taksit Sayısı
 • CardFinans Taksit Sayısı
 • Paraf Taksit Sayısı
 • Advantage Taksit Sayısı
 • Axess Taksit Sayısı
 • BKM Ödeme Seçeneği
 • Multinet Ödeme Seçeneği
 • GiftCard Ödeme Seçeneği
 • TTKey Ödeme Seçeneği
 • MasterCard Ödeme Seçeneği
 • Visa Ödeme Seçeneği
Ad Soyad
Mail Adresiniz
Kaydet
Ad Soyad
Mail Adresiniz
Kaydet
Ad Soyad
Önerilecek Mail
Haber Ver
MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız
Canlı Destek