Toplam 22 üründen, 1-22 arası gösteriliyor.

Çift Kapılı


Çift Kapılı

Evinize ya da ofisinize ihtiyaç duyduğunuz tüm yiyecek ve içecekleri güvenle koyabileceğiniz çift kapılı buzdolabı modelleri beyaz eşya kategorisinin buzdolabı bölümünde sizleri bekliyor. Çift kapılı buzdolabı çeşitleri arasında ihtiyacınıza yönelik farklı litredeki ve boyuttaki modellerinin yanı sıra büro tipi ve NoFrost çeşitliliği ile tüm gıdalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

 

Buzdolabı ürünleri arasında normal buzdolaplarının yanı sıra çevre dostu modeller de yer alıyor. Çevreye duyarlı yapılarıyla ön plana çıkan A ve A+ buzdolapları hem daha az enerji harcayarak hem de zararlı gaz salınımı yapmayarak doğayı koruyor. Az elektrik harcayan A sınıfı çift kapılı buzdolapları, aynı zamanda elektrik maliyetinizi de düşüyor. NoFrost modelleri ise buzdolabı içinde sağlıklı bir havalanma sistemi sağlayarak buzlanmayı engelliyor; meyve, sebze ve etlerinizin doğallığını korumasını sağlıyor.

 

Çift kapılı derin donduruculu buzdolabı ile gıdalarınızı daha uzun süreli saklayabilirsiniz. Sebzelerinizi diğer mevsimde kullanmak üzere ayırabilir, fazla yemek veya etlerinizi burada dondurabilirsiniz. Aynı zamanda ofis gibi kullanımın daha az olduğu ve yer sıkıntısının yaşandığı yerlerde büro tipi çift kapılı buzdolaplarını tercih ederek hem ihtiyacınızı karşılayabilir hem de yer probleminize çözüm üretebilirsiniz.

 

Arçelik, Altus, Samsung, Hotpoint - Ariston, Finlux, Regal gibi beyaz eşya devlerinin ve daha bir çok kaliteli markanın çeşitlerinin yer aldığı geniş ürün yelpazesinde aradığınız modele rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ürün arama seçeneğini kullanabilir ve filtreleme kısmından marka, stok ve fiyat aralığına göre ürünleri listeleyebilirsiniz. Beğendiğiniz çift kapılı buzdolabı modelinin üzerine tıklayarak ürün özelliklerini görebilir ve daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize göre seçeceğini buzdolabını Tekzen'in kaliteli, güvenli ve hızlı hizmetiyle hemen sepetinize ekleyerek şimdi satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT