Canon Pixma E464 Fotokopi + Tarayıcı + Wifi Yazıcı

Ürün Kodu: 2303945

Canon Pixma E464 Fotokopi + Tarayıcı + Wifi Yazıcı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Canon Pixma E464 Fotokopi + Tarayıcı + Wifi Yazıcı

Faydalar

  • Kablosuz çalışın Yüksek kaliteli Wi-Fi Hepsi Bir Arada ile istediğiniz şekilde kolayca bağlanın, baskı alın, fotokopi çekin ve tarayın
  • FINE kartuş teknolojisiyle hızlı ve yüksek kaliteli baskılarla ayrıntıları yakalayın
  • PIXMA Printing Solutions uygulamasıyla akıllı cihazları kullanarak zahmetsizce baskı almaya ve taramaya hazır olun
  • Yaratıcı PIXMA Cloud link özgürlüğünü yaşayın
  • Uygun fiyatlı mürekkepler sayfa başına az maliyet oluşturarak daha fazla baskı almanızı sağlar
Kompakt, Wi-Fi özellikli Hepsi Bir Arada

Wi-Fi kullanmaya başlayın. Bu Hepsi Bir Arada'yı kablosuz bir şeklide evinizde ve mobil cihazlardan uzaktan kullanabilir ve paylaşabilirsiniz; böylece herkes aynı yüksek kaliteli sonuçların tadını çıkarabilir. Günlük yazdırma, tarama ve fotokopi ihtiyaçlarınız için idealdir. ?Kompakt ve şık tasarımı sayesinde geniş bir yer kazandırır ve kağıt yüklemesiyle mürekkebi değiştirmesi kolaydır.


Uygun maliyetli mürekkeplerle daha çok baskı alın

Uygun fiyatlı PIXMA E464 yazıcı, standart yazıcı modellerine kıyasla sayfa başına baskıda daha düşük maliyet sunan ink efficient PG-46 (siyah) ve CL-56 (renkli) kartuş kullanır. Böylece ink efficient Canon kartuşlarıyla daha az para ödeyerek Canon baskısının üstün kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.


Hızlı, kaliteli baskı

Yüksek ayrıntı seviyeleri bekleyin. FINE kartuş sistemiyle yazdırdığınız veya fotokopi çektirdiğiniz her şey 4800 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü sayesinde canlı renklere ve net metinlere sahip olur. Aynı zamanda çok hızlıdır: 8 ipm siyah beyaz ve 4 ipm renkli ISO ESAT hızları.


Bulut bağlantılı

Buluttan baskı alma özgürlüğünün tadını çıkarın. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak Facebook, Twitter ve çevrimiçi albümlerinizden saniyeler içerisinde fotoğraf basabilirsiniz. Gelişmiş PIXMA Cloud Link sayesinde artık GoogleDrive üzerinden belgelerinize erişip bunları basma imkanına da sahipsiniz.


Akıllı telefon ve tabletle uyumlu

Akıllı telefonunuz hazır olduğunda yazıcı da hazır olur. Sadece akıllı telefonunuza veya tabletinize Canon?un PIXMA Printing Solutions uygulamasını indirin. Bu uygulamayı kullanarak bulut hizmetlerine doğrudan erişebilir ve baskı alabilirsiniz. Hatta Wi-Fi veya internet üzerinden yazıcı durumunu, kılavuzu veya gerçek zamanlı mürekkep seviyelerini bile kontrol edebilirsiniz. Mobil bağlantı seçeneklerinizi tamamlamak için Google Cloud Print desteği de mevcuttur.


Yaratıcı oyun

Yaratıcılığınızı eğlenerek keşfedin. Easy Photo Print+ (PIXMA Printing Solutions uygulaması ile erişilebilir) ile tabletinizdeki, PC'nizdeki veya buluttaki görüntüleri kullanarak bu web tabanlı hizmet üzerinden kolayca tebrik kartları, fotoğraf kolajları ve bunlar gibi birçok şeyi tasarlayabilir ve baskısını alabilirsiniz.


Fonksiyonlar Wi-Fi, Baskı, Fotokopi, Tarama, Bulut
Baskı Çözünürlüğü En fazla 4800¹ x 600 dpi
Baskı Teknolojisi 2 FINE Kartuş (Siyah ve Renkli)
2 pl (min.) mürekkep damlacığı boyutlu mürekkep püskürtmeli sistem
Siyah Beyaz Baskı Hızı Yaklaşık 8,0 görüntü/dakika¹
Renkli Baskı Hızı Yaklaşık 4,0 ipm¹
Çerçevesiz Baskı Mevcut değil
Çift Taraflı Baskı Manuel kullanım

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Canon Pixma E464 Fotokopi + Tarayıcı + Wifi Yazıcı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT