Canon Ixus 1000 Hs 10 Mp 3.0'' Lcd 10x Optik Dijital Fotoğraf Makinesi

Ürün Kodu: 839605

Canon Ixus 1000 Hs 10 Mp 3.0'' Lcd 10x Optik Dijital Fotoğraf Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri
10x optik yakınlaştırma ile sınırları zorlayan IXUS 1000 HS, zarifçe tasarlanmış, kompakt bir metal gövdeye sahip. HS Sistem görüntü kalitesi, Full HD filmler ve yüksek hızda çekim olanağıyla herkesi büyüleyin.

Özellikler

 • IS özellikli 10x optik zoom
 • Kompakt, şık metal gövde
 • HS Sistem, 10,0 MP CMOS sensör
 • Full HD filmler, Dynamic IS
 • 7,6 cm (3,0") PureColor II G LCD
 • Süper Ağır Çekim Film
 • Akıllı Otomatik ve Akıllı FE modları
 • Çekim modları, En İyi Görüntü Seçimi
 • Kendinden Zamanlı Göz Kırpma
 • İpuçları ve Öneriler

  10x yakınlaştırma, IXUS stili

  Görüntü Dengeleyicili 10x optik yakınlaştırma
  Ultra kompakt 10x zoom lens, tripoda ihtiyaç duymadan daha uzun odak uzaklıkları ve düşük ışık koşullarında çekim yapmanıza olanak sağlamak için gelişmiş bir optik Görüntü Dengeleyiciye sahiptir.

  Kompakt, tarz sahibi metal gövde
  Şık IXUS metal tasarımı ve tamamen geri çekilebilir süper zoom lens sayesinde, portatiflik ya da stilden hiç ödün vermeniz gerekmeyecek.

  Yüksek hassasiyete sahip10.0 Megapiksel CMOS sensörlü HS Sistem
  HS Sistem, bütün ışık koşullarında mükemmel görüntü kalitesi sağlar. 10.0 Megapiksel, yüksek hassasiyete sahip bir CMOS sensör, hızlı ve sürekli çekim imkanı sağlar ve Elle Ayarlanan Gece Görüntüsü ve Süper Ağır Çekim Film gibi özel yüksek hız işlevleri sunar.

  Dynamic IS ile Full HD filmler
  Stereo sese sahip Full HD (1080p) ile en güzel anlarınızı yakalayın ve HDTV'nize bağlanıp eğlenceyi arkadaşlarınızla paylaşmak için kameranın HDMI bağlantı noktasını kullanın. 10x optik yakınlaştırmayı kullanarak, nesnelerinizi takip edin; Dinamik Görüntü Dengeleyici sayesinde, yürürken çekim yapsanız bile filmleriniz daha dengeli ve daha net olacak.

  Büyük 7,6 cm (3,0”) PureColor II G LCD
  Bu model, daha fazla güç, daha iyi kontrast ve geniş görüntüleme açıları sunan koruyucu bir cam kapağı olan bir PureColor II G LCD ekrana sahiptir.

  Süper Ağır Çekim Film ve yüksek hızda çekim
  Süper Ağır Çekim Film modu, spor ya da vahşi yaşam gibi hızlı hareketleri yavaşlatarak saniyede 240 kareyle video çekerken, Yüksek Hızlı Çekim kart kapasitesine göre kesintisiz fotoğraf çekimi yaparak saniyede 8,8 çekime kadar olan (2,5MP) anları asla kaçırmaz.

  Akıllı Otomatik
  Siz sadece çerçevelemeyle ilgilenin, bırakın gerisini kamera halletsin. Bir dizi Canon teknolojisini kullanan Akıllı Otomatik modu, çeşitli çekim koşullarında farklı nesneleri tespit edebilir ve 28 değişkene kadar olan en iyi ayarları otomatik olarak seçer.

  En İyi Görüntü Seçimi dahil olmak üzere çeşitli çekim modları
  En İyi Görüntü Seçimi, 5 çekimlik yüksek hızda çekim yapar ve saklanacak olan en güzel kareleri otomatik olarak seçer. Elle Ayarlanan Gece Görüntüsü modu sayesinde, tripoda ihtiyaç duyulmadan düşük ışık koşullarında kayıt yapılabilir.

  Kendinden Zamanlı Göz Kırpma özelliğiyle Akıllı Obtüratör
  Akıllı Obtüratör, bir göz kırpma tespit edildikten 2 saniye sonra çekim yapan Kendinden Zamanlı Göz Kırpma özelliği dahil olmak üzere, obtüratörü uzaktan çalıştırmak için 3 kolay ve rahat yol sunmaktadır.

  İpuçları ve Öneriler
  Çekim ve yeniden oynatma menüsündeki pek çok seçenek için, kamerayı anlamanıza ve yaratıcılığınızı arttırmanıza yardımcı olmak amacıyla kısa birer açıklama verilmiştir.


 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Canon Ixus 1000 Hs 10 Mp 3.0'' Lcd 10x Optik Dijital Fotoğraf Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT