Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Çamaşır Kurutma


Çamaşır serme, toplama zahmetinden kurtaran; çamaşırlarınızın yumuşacık, hoş kokulu ve kırışıksız şekilde çıkmasını sağlayan çamaşır kurutma makinesi çeşitleri, çamaşır makinesi kategorisi altında sizlere sunuluyor. Hem zamandan hem emekten tasarruf sağlayacak makinenin farklı programları sayesinde, çamaşırlarınızı dilediğiniz derecede ve sürede kurutabilirsiniz.

 

Çamaşır kurutma makinesi kullanımı kolay özelliği ile de öne çıkıyor. Çoğunluğu, yoğuşturmalı sisteme sahip olan makineler, biriken nemli havanın çıkış bağlantısına gerek duyulmadan su tankında toplanmasını sağlıyor. Bu sayede, makineyi temizlemek ve kullanıma hazır hale getirmek kolaylaşıyor. Makinenin filtresini her kurutma öncesi veya sonrasında temizleyerek, ayrıca su tankında toplanan suyu boşaltarak makinenizin en iyi performansla yıllarca çalışmasını kolaylıkla sağlayabiliyorsunuz.

 

Makinelerin yüksek kapasitesi; çarşaf, battaniye gibi büyük boyuttaki çamaşırlarınızın kurutulmasına da imkan tanıyor. Ayrıca, akıllı nem sensörü gerektiğinden fazla kurumayı önleyerek, olası bir yıpranmanın önüne geçiyor. Çamaşır kurutma makinesi havalandırma programı sayesinde, yastıklarınızın, kıyafetlerinizin hızlıca havalandırılmasını sağlayarak, kötü kokularının giderilmesini ve üzerinde biriken bakterilerin uzaklaştırılmasını sağlayabiliyorsunuz.

 

Çamaşır kurutma işlemini hızlı ve keyifli hale getirecek; Arçelik, Hoover, Hotpoint – Ariston gibi kaliteli ve beyaz eşya üretiminde uzman markalara ait ürünlere ulaşabilirsiniz. Seçeceğiniz markalar, sundukları farklı özellikleri ile evlerinize konforu taşımayı amaçlıyor. Bunun yanı sıra; ergonomik tasarımları, açılma yönü ayarlanabilen kapıları ve kusursuz dış görünümleri sayesinde de evinize sorunsuz şekilde uyum sağlayarak kullanım kolaylığı sunuyor.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza ve bütçenize sunulan çamaşır kurutma makinelerinin üzerine tıklayarak detaylarını ve özelliklerini inceleyebilir ve arzu ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT