Buff R-yellow flu Buff

Ürün Kodu: 2330904

Buff R-yellow flu Buff

En geç 26 Ekim Perşembe günü kargoda.
64,90 TL (KDV Dahil)
7,21 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

BUFF® en basit açıklama ile dikişsiz(seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen özel mikrofiber bir kumaş! Reflective BUFF® ise bu ürünün ScotchliteTM reflektörlerin eklenmesiyle üretilmiş, karanlıkta görünmenizi sağlayan reflektörlü versiyonu.


Ama pratikte BUFF® bundan çok daha fazlası..Bir sürü şekilde kullanılabilen, birçok amaca yönelik çok özel bir ürün.Bir ürün düşünün bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz.

Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.

Şu anda bakmakta olduğunuz R-Yellow Flu Buff® ise tüm diğer Original BUFF®' lar gibi mikrofiber kumaştan üretilmiş, her mevsim kullanabileceğiniz, gümüş içeriğinden dolayı antimikrobik özelliklere sahip

R-Yellow Flu Buff® bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik kumaştan konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor R-Yellow Flu Buff® ' ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması...Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! R-Yellow Flu Buff® ise bunlardan sadece bir tanesi...

Tüm Buff® ürünleri İspanya da üretiliyor ve görmüş olduğunuz tüm tasarımların baskısı tek tek elle, özenle yapılıyor. Bu küçücük ürünün tek bir tanesinin üretimi tahmin ettiğinizden çok daha fazla vakit alıyor. Buff® performansını ve kalitesini yaşamak istiyorsanız taklitlerinden sakının…

BUFF®'ı her aktivitenizde kullanabilirsiniz. Yürüyüşte, koşu yaparken, doğa yürüyüşü veya trekking yaparken, kayak yaparken, yelkenlide.Aklınıza gelebilecek her aktivitede kullanmak için mutlaka dolabınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

BUFF®'ı nasıl kullanabilirsiniz ? İstediğiniz her şekilde! Bir adet BUFF® alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik,balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek her aktivitede kullanmak için mutlaka dolabınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

Buff®'ın kullanım şekilleri için bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Buff R-yellow flu Buff

 
64,90 TL (KDV Dahil)
7,21 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT