Buff Mutle (Yün) Buff

Ürün Kodu: 2335496

Buff Mutle (Yün) Buff

En geç 19 Ekim Perşembe günü kargoda.
83,90 TL (KDV Dahil)
9,32 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Mutle (Yün) Buff

Wool Buff® en basit açıklama ile dikişsiz(seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen %100 merinos yününden üretilmiş dahiyane bir ürün! Merinos yünü kesinlikle ısırmaz, kaşındırmaz.

Sanılanın aksine soğuk havalarda sıcak tutarken daha sıcak havalarda ise serinlik verir.

Bir ürün düşünün. Bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz. Merinos yününün kendi doğal özelliğinden dolayı bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.

Şu anda bakmakta olduğunuz Mutle (Yün) Buff® ise tüm diğer Wool BUFF® ‘lar gibi %100 merinos yününden üretilmiş ve merinos yününün doğal özelliklerinden dolayı antibakteriyel..

Mutle (Yün) Buff® bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik kumaştan konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Mutle (Yün) Buff®’ ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması..Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Mutle (Yün) Buff® ise bunlardan sadece bir tanesi...

Tüm Buff® ürünleri İspanya da üretiliyor ve görmüş olduğunuz tüm tasarımların baskısı tek tek elle, özenle yapılıyor. Bu küçücük ürünün tek bir tanesinin üretimi tahmin ettiğinizden çok daha fazla vakit alıyor.

Buff® performansını ve kalitesini yaşamak istiyorsanız taklitlerinden sakının..


KİMLER İÇİN İDEAL?

Trekking, doğa yürüyüşü ve binicilik gibi düşük yoğunluklu aktivitelerde rahat ve doğal merinos yününü arayan kişiler içindir.

ÖZELLİKLERİ

  • %100 saf Merinos yününden yapılmış doğal lifli ve dikişsizdir
  • Ağırlık: 125 gr/m2
  • Çok fonksiyonlu, rahat, çok amaçlı ve yumuşak.
  • Doğal koku önleyici
  • Çevre dostu, MERINO WOOL BUFF® eko sisteme zarar verici etkileri en aza indirilmiş olan yenilenebilir kaynaklardan imal edilmiştir.
  • CHIC BUFF® stilindedir. Mevcut bazı BUFF®’larımızda imitasyon suni elmas logo transfer kullanılmıştır.
  • 100% Merinos yünüdür.


Buff®
ın kullanım şekilleri için bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.

Buff'ı nasıl kullanabilirsiniz?

İstediğiniz her şekilde! Bir adet buff alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik, balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz. Bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Buff Mutle (Yün) Buff

 
83,90 TL (KDV Dahil)
9,32 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT