Buff Mimac/Mardi Grape (Reversible Polar) Buff

Ürün Kodu: 2335506

Buff Mimac/Mardi Grape (Reversible Polar) Buff

En geç 21 Kasım Salı günü kargoda.
86,90 TL (KDV Dahil)
9,66 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Mimac - Mardi Grape (Reversible Polar) Buff

Reversible Polar Buff® en basit açıklama ile dikişsiz(seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen özel mikro fiber kumaş ile üstün kaliteli poların birleşiminden oluşan tüp şeklinde dahiyane bir buluş! Bir sürü şekilde kullanılabilen, birçok amaca yönelik çok özel bir ürün.

Bir ürün düşünün. Bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz. Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.

Şu anda bakmakta olduğunuz Mimac - Mardi Grape (Reversible Polar) Buff® ise tüm diğer Reversible Polar Buff®'lar gibi mikrofiber kumaştan ve polardan üretilmiş çift taraflı kullanıma sahip bir ürün.

Mimac - Mardi Grape (Reversible Polar) Buff® bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik malzemelerden konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Mimac - Mardi Grape (Reversible Polar) Buff®'ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması.Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Mimac - Mardi Grape (Reversible Polar) Buff® ise bunlardan sadece bir tanesi.

Tüm Buff® ürünleri İspanya da üretiliyor ve görmüş olduğunuz tüm tasarımların baskısı tek tek elle, özenle yapılıyor. Bu küçücük ürünün tek bir tanesinin üretimi tahmin ettiğinizden çok daha fazla vakit alıyor.

Buff® performansını ve kalitesini yaşamak istiyorsanız taklitlerinden sakının..

SERİN

Bütün yıl boyunca düşük yoğunluklu aktivitelerde ya da serin havalarda vücut ısısının korunması gereken yüksek yoğunluklu aktivitelerde maksimum etkiyi sağlamak için üretilen kumaşlardır. Bu kategorideki ürünler koşu, bisiklet ya da kaya tırmanışı gibi aktiviteler için mükemmeldir.

SOĞUK

Öncelikli fonksiyonu soğuk havalarda vücut ısısının korunması ve yüksek yalıtım sağlayan kumaşlardır. Kar sporları bu kategorideki ürünler için uygundur.

ÇOK SOĞUK

Öncelikli fonksiyonu soğuk havalarda vücut ısısının korunması ve yüksek yalıtım sağlayan kumaşlardır. Kar sporları bu kategorideki ürünler için uygundur.

ÖZELLİKLERİ

Dağcılık, kayak, doğa yürüyüşü gibi soğuk hava koşullarında yapılan açık hava sporlarında vücut ısısının korumak üzere kullanılan çok yönlü ve yumuşak bir kumaştır.

  • Çift katmanlı kumaştan oluşur. Dış katman mikro-fiber ve iç katman vücut ısısını koruyan, ısı kaybını önleyen ve nefes alabilen yumuşak polar katmandan oluşur.
  • Tersine çevrilebilir boru kesim bir çok farklı tarzda giyilebilir.
  • Üstün nefes alma kabiliyeti ve nem kontrolü sağlar.
  • - Polygiene® katkısı sayesinde, kumaş daha üzün süre temiz kalır ve anti-bakteriyeldir.


Buff®
ın kullanım şekilleri için bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.

Buff'ı nasıl kullanabilirsiniz?

İstediğiniz her şekilde! Bir adet buff alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik, balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz. Bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Buff Mimac/Mardi Grape (Reversible Polar) Buff

 
86,90 TL (KDV Dahil)
9,66 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT