Buff Marroc( Reversible Polar) Buff

Ürün Kodu: 2335504

Buff Marroc( Reversible Polar) Buff

En geç 21 Kasım Salı günü kargoda.
86,90 TL (KDV Dahil)
9,66 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Reversible Polar Buff® en basit açıklama ile dikişsiz(seamless), tüp halinde, birçok şekilde kullanılabilen özel mikro fiber kumaş ile üstün kaliteli poların birleşiminden oluşan tüp şeklinde dahiyane bir buluş! Bir sürü şekilde kullanılabilen, birçok amaca yönelik çok özel bir ürün.

Bir ürün düşünün. Bir tane alıyorsunuz ve 8-10 farklı ürün gibi kullanabiliyorsunuz.

Bakteri barındırmıyor, on saniyede yıkanıp temizleniyor, hızlıca kuruyor, hiç yer kaplamıyor ve herkesin tarzına ve zevkine yönelik çeşit çeşit tasarımı bulunuyor.

Şu anda bakmakta olduğunuz Marroc Graphite-Black Buff® ise tüm diğer Reversible Polar Buff®'lar gibi mikrofiber kumaştan ve polardan üretilmiş çift taraflı kullanıma sahip bir ürün.

Marroc Graphite-Black Buff® bir performans ürünü. Yani dayanıklı ve teknik malzemelerden konfor ve kullanışlılık göz önünde bulundurularak üretiliyor Marroc Graphite-Black Buff®'ın temel özelliği çok yönlü ve sade olması.

Sade derken yanlış anlaşılmasını istemeyiz, 1000 den fazla özgün tasarımı var! Marroc Graphite-Black Buff® ise bunlardan sadece bir tanesi.

Tüm Buff® ürünleri İspanya da üretiliyor ve görmüş olduğunuz tüm tasarımların baskısı tek tek elle, özenle yapılıyor. Bu küçücük ürünün tek bir tanesinin üretimi tahmin ettiğinizden çok daha fazla vakit alıyor.

Buff® performansını ve kalitesini yaşamak istiyorsanız taklitlerinden sakının…

Reversible Polar Buff® ı her aktivitenizde kullanabilirsiniz. Yürüyüşte, koşu yaparken, doğa yürüyüşü veya trekking yaparken, kayak yaparken, yelkenlide. Aklınıza gelebilecek her aktivitede kullanmak için mutlaka dolabınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

Reversible Polar Buff® ı nasıl kullanabilirsiniz ? İstediğiniz her şekilde! Bir adet Buff® alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, balaklava gibi birçok şekilde kullanabilirsiniz.

Reversible Polar Buff® 'ın bir tarafı inanılmaz derecede yumuşak polar, bir kısmı ise mikro fiber yumuşacık teknik kumaş olduğundan isterseniz polar kısmını ön plana çıkararak isterseniz kumaş kısmını ön plana çıkararak kullanabilirsiniz.

Polar Buff® tan farkı şu ; Polar Buff®'ın yarısı polar, yarısı mikrofiber. Reversible Polar Buff® 'ın ise bir yüzünün tamamı polar, diğer yüzünün tamamı mikrofiber.

Buff®'ın kullanım şekilleri için bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Buff Marroc( Reversible Polar) Buff

 
86,90 TL (KDV Dahil)
9,66 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT