Buff Caddo Cap Pro Buff

Ürün Kodu: 2331321

Buff Caddo Cap Pro Buff

En geç 21 Kasım Salı günü kargoda.
83,90 TL (KDV Dahil)
9,32 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Caddo (Cap Pro) Buff®'ı çift taraflı kullanılabilen, güneşin zararlı ışınlarından %98 oranında koruma sağlayan şapkaya benzeyen ama bir şapkadan çok daha fazlasını vaat eden bir ürün. Çift katlı Fastwick Extra Plus (çok çabuk kuruyan özel bir kumaş) kumaştan yapılmıştır. Yüksek oranda nefes alabilir, teri inanılmaz bir hızla uzaklaştırır ve çabucak kurur.

Caddo (Cap Pro) Buff® tek olarak satılmaktadır. İç ve ön kısımları farklı tasarıma sahiptir. Ürünü 2 farklı şekilde kullanabilirsiniz.

Yani hem sıcak havalarda serin kalıyorsunuz hem de güneşin zararlı etkilerinden korunuyorsunuz.


"LEITAT-Textile Technology" Enstitüsü tarafından kumaş örnekleri test edilmiş %98 oranında güneşin zararlı ışınlarından koruduğu belgelenmiştir.

Şu anda bakmakta olduğunuz Caddo (Cap Pro) Buff® ise tüm diğer Cap pro Buff®lar gibi bir performans ürünü. Bir ürün alıyorsunuz ama iki farklı desende kullanabiliyorsunuz.


Caddo (Cap Pro) Buff®'ı nasıl kullanabilirsiniz? İstediğiniz her şekilde! Bir adet BUFF® alırsınız ve onu bere, bandana, maske, kar maskesi, kaşkol, bileklik,balaklava, atkı, saç bandı, saç tokası ve daha birçok şekilde kullanabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek her aktivitede kullanmak için mutlaka dolabınızda bulundurmak isteyeceksiniz.

Buff®'ın kullanım şekilleri için bir dakikanızı ayırın ve aşağıdaki videoyu izleyin.


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Buff Caddo Cap Pro Buff

 
83,90 TL (KDV Dahil)
9,32 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT